PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739094}

Szukając Kelly

Les cowboys
6,2 1 443
oceny
6,2 10 1 1443
5,2 8
ocen krytyków
Szukając Kelly
powrót do forum filmu Szukając Kelly

Szczerze mówiąc nie dziwię się niezbyt wysokiej ocenie filmu. "Szukając Kelly" ma ten problem, iż może rozczarować zarówno tych szukających w kinie głównie rozrywki (tym zdecydowanie nie polecam), jak i widza chcącego obejrzeć naprawdę poważną historię. Dla tych pierwszych narracja będzie zdecydowanie za wolna i niewątpliwie się wynudzą, ci drudzy będą narzekać że mało prawdopodobne zwroty akcji czy zbyt powierzchowne potraktowanie tematu. Dlatego obawiam się, ze "Szukając Kelly" będzie miało bardzo wąskie grono miłośników, ja jednak do nich należę i to całym sercem! Dla mnie jest to piękna i wzruszająca baśń dla dorosłych. Baśń przede wszystkim o miłości - ojcowskiej, braterskiej, ale tez romantycznej. Baśń pełna niespodzianek i bardzo emocjonujących momentów. Wreszcie baśń, które nie tylko daje przyjemność, ale też skłania do refleksji, nie jest czarno-biała, jest za to pozbawiona taniego happy endu. Wiem że nie każdemu się spodoba, ale ja jestem totalnie oczarowany!

ocenił(a) film na 7
m.gasior

fajny opis:) przydał mi się :) dzieki

ocenił(a) film na 9
Pani Kazia

Miło mi :) Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
m.gasior

nie czytam na ogół, chłopak mi przeczytał i potem się do siebie w kinie uśmiechnęłam bo mi się potwierdziło to co napisałeś:)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones