PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5604}

Szukając siebie

Finding Forrester
7,7 24 559
ocen
7,7 10 1 24559
5,5 6
ocen krytyków
Szukając siebie
powrót do forum filmu Szukając siebie

Film cudowny.

ocenił(a) film na 10

To jeden z tych filmów, który wyciska łzy. Połączenie historii, muzyki daje niesamowite odczucia. Warto obejrzeć, coś pięknego, naprawdę. No i świetna gra aktorska, Connery idealny do tej roli. :)

RobertHiena

dla mnie przekoloryzowany, cukierkowy, prosta historia o realizacji ambicji, cos jak 'buntownik'; znowu przeinteligentny koles kojarzony ze stratyfikacja spoleczna, wywodzacy sie z biednej klasy, ktory intelektem zjada wlasnych nauczycieli i zakochana w nim dziewczyna z wyzszej warstwy. no ok, niech bedzie, lubie filmy van santa, i za samo prowadzenie kamery, ujecia, wykadrowania, plus rola connery'ego, do tego wprowadzenie kluczowych elementow jak wartosciowe przeslanie, moral, ktore potrzebne sa po obejrzeniu takiego obrazu, daje to w miare dobry film na mocne 7/10.

ocenił(a) film na 8
Emez

A mi się podobał trochę bardziej od "Buntownika", może dlatego, że główny bohater jest w podobnym do mnie wieku i dlatego bliżej mi jest do jego problemów niż do Willa Huntinga.
Dla mnie 8/10!

ocenił(a) film na 10
Agie

Jest to jeden z najlepszych filmów jakie w życiu widziałem. Z czystym sercem mogę dać 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones