Out for Justice

1 godz. 31 min.
6,9 12 085
ocen
6,9 10 12085
1 155
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}
{"type":"film","id":9984,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Out+for+Justice-1991-9984/tv","text":"W TV"}]}

Dwaj dorastający w Brooklynie chłopcy rywalizowali ze sobą przez długie lata. Teraz, gdy dorośli, ich drogi się rozeszły. Jeden z nich Gino Felino służył w policji, natomiast Richie Madano został przywódcą gangu. Obaj stanęli po przeciwnych stronach. To oznacza jedno - konflikt. Jest on nieuchronny. Gino początkowo usiłował zwalczać gangsterów zgodnie z prawem, jednak banda stawała się coraz zuchwalsza. Gdy z winy Richiego ginie najlepszy przyjaciel policjanta, Felino postanawia pokonać przestępców wszelkimi metodami.

Beta
opis użytkownika

Gino Felino (Steven Seagal) pochodzi z nowojorskiego Brooklynu, jednak w jego żyłach płynie włoska krew, co nie przeszkadza mu być porządnym obywatelem i policjantem. Jako policjant jest bezwzględny dla przestępców, a jako obywatel i sąsiad niezwykle uczynny i pomocny. Gdy Richie (William Forsythe) i jego nieprzyjemna banda zamieniają jego sąsiedztwo w strefę działań wojennych, Gino wie co ma robić, za wszelką cenę, a czasami ponad prawem, będzie bronić ładu i porządku.

Vito
opis użytkownika

Akcja filmu rozgrywa się w Brooklynie. Urodzony i wychowany w "sąsiedztwie" gliniarz Gino Fellino jest świadkiem wielu przemian, ale jednej z nich nie jest w stanie zaakceptować - jego kolega z dzieciństwa zmienia okoliczne ulice w strefę wojny.

opis dystrybutora dvd