Film

Swiss Family Robinson

1960 2 godz. 6 min.
6,6 100
ocen
6,6 10 100
95
chce zobaczyć
{"id":"110923","linkUrl":"/film/Szwajcarska+rodzina+Robinson%C3%B3w-1960-110923","alt":"Szwajcarska rodzina Robinsonów","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/09/23/110923/6963221.2.jpg"}
Podczas podróży jachtem w kierunku Nowej Gwinei dochodzi do wypadku. Ocalała z katastrofy rodzina trafia na bezludną wyspę.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Rodzina Robinsonów wyrusza w rejs jachtem do Nowej Gwinei. Morska podróż zachwyca zwłaszcza dzieci. Wkrótce statek ulega uszkodzeniu. Dryfując po bezkresnym morzu, Robinsonowie cudem ratują życie i lądują na bezludnej wyspie. Czeka ich twarda szkoła przetrwania. Budują domek na drzewie i powoli uczą się jak żyć w nieprzyjaznej dżungli. Przemierzając dzikie zakamarki wyspy, pewnego dnia natykają się na piratów.

boxoffice
$40 356 000 w USA
na podstawie
Johann David Wyss "Szwajcarscy Robinsonowie" (powieść)
studio
Walt Disney Productions
data produkcji
1960
tytuł oryg.
Swiss Family Robinson
inne tytuły
Szwajcarska rodzina Robinsonów Polska
Więcej...
Kiedy Francis biegnie z kokosową bombą, długość palącego się w niej lontu zmienia się pomiędzy ujęciami.
Kiedy ojciec rodziny podpala bomby za pomocą pochodni, ta przez całą scenę zapala się i gaśnie co chwilę.
Kiedy Fritz z ojcem starają się założyć beczki na świnię, przykrywający ją jutowy worek spada. Gdy w końcu ojcu udaje się zamocować beczki, worek nagle pojawia się z powrotem na zwierzęciu.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Szwajcarska rodzina Robinsonów

  Marik1234

  Jaka Szwajcarska? Przecież te nazwisko Robinson jest angielskie, a Szwajcarskie nazwiska są przede wszystkim niemieckie, francuskie, włoskie oraz Retoromańskie.

 • Szwajcaria górą :)

  pwpoczta

  Niech zrobią jakiś porządny film o Szwajcarii ;P

 • Opis filmu

  markus1511_2

  Rodzina Robinsonów wyrusza w rejs jachtem do Nowej Gwinei. Morska podróż zachwyca zwłaszcza dzieci. Wkrótce statek ulega uszkodzeniu. Dryfując po bezkresnym morzu, Robinsonowie cudem ratują życie i lądują na bezludnej wyspie. Czeka ich twarda szkoła przetrwania. Budują domek ... więcej

  • Opis filmu

   markus1511_2

   Rodzina Robinsonów wyrusza w rejs jachtem do Nowej Gwinei. Morska podróż zachwyca zwłaszcza dzieci. Wkrótce statek ulega uszkodzeniu. Dryfując po bezkresnym morzu, Robinsonowie cudem ratują życie i lądują na bezludnej wyspie. Czeka ich twarda szkoła przetrwania. Budują domek na drzewie i powoli uczą się jak ... więcej

   • Nie ma to jak znęcać się nad zwierzętami

    GhostDeath ocenił(a) film na 3

    Razić prądem, usypiać, szpikować zastrzykami tylko po to by jankes miał ubaw. Ani to zabawne ani nie efektywne. Film ogółem był straszliwie nudny ale musiałem go odhaczyć.