Szwedzka teoria miłości

The Swedish Theory of Love

2015 1 godz. 16 min.
6,8 5 187
ocen
6,8 10 5187
7 641
chce zobaczyć
5,4 8
ocen krytyków
{"rate":5.375,"count":8}
{"type":"film","id":758194,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Swedish+Theory+of+Love-2015-758194/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Szwedzka teoria miłości
  • marczka ocenił(a) ten film na: 3

    Okropnie niewiarygodny, tendencyjny i prawoskrętny. Tworzy bardzo przerysowaną i nieprawdziwą wizję szwedzkiego społeczeństwa jako niezależne, zimne i pragmatyczne jednostki niezdolne do okazywania uczuć i życia w relacjach. Reżyser stosuje tanie zabiegi potęgujące te wrażenia. Film jest naprawdę słaby. Czułam się jakbym oglądała jakiś propagandowy gniot wyprodukowany przez Kurskiego.
    Zmarnowany czas.

  • przewrotnie ocenił(a) ten film na: 4

    marczka Dzięki za głos racjonalizmu. Film jest niesamowicie zakłamany. Ludzie albo tego nie dostrzegają, albo nie chcą dostrzegać, choć czerwona lampka zdrowego rozsądku, zapala się w momencie, gdy słyszy się o trupie dyndajacym na linie 2 lata. Myślę, że Polacy, którzy także są indywidualistami chcieliby żyć jak Szwedzi. Z dala od wścibskich oczu i społecznych wymogów. Niestety, w kraju rządzonym przez kler, mogą jedynie tęsknie patrzeć znad fal Bałtyku i psioczyć, że inne dziecko bawi się najfajniejszą łopatką.