PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119215}

Szybcy i wściekli: Tokio Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
7,1 187 448
ocen
7,1 10 1 187448
4,5 13
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Tokio Drift
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Tokio Drift

Komu chcecie ten kit wcisnąć?

ocenił(a) film na 8
obywatel_M

A czy Shaun był mistrzem kierownicy ?

ocenił(a) film na 2
Spiderman_filmaniak

Ale to chyba każde dziecko, które bawiło się resorakami, wie, co to znaczy drift.

ocenił(a) film na 9
obywatel_M

ja oglądając ten film pierwszy raz usłyszałem o tym pojęciu :) obejrzałem kilka lat po premierze, w wieku hmm 18-19 lat.

ocenił(a) film na 2
Spiderman_filmaniak

Garfield 2
Garfield
17 Again
Gang dzikich wieprzy

- to wszystko według ciebie są Arcydzieła?

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
obywatel_M

Tak,ale on wtedy nawet nie umiał się ścigać.

ocenił(a) film na 8
obywatel_M

Chociaż nie jestem taki drętwy jak ty.

ocenił(a) film na 2
Spiderman_filmaniak

Ja dałem Shrekowi dziesiątkę, dziesięć lat temu, i zastanawiam się nad korektą. Ja tylko sugeruję podobne sprawdzenie tych "arcydzieł"...

ocenił(a) film na 8
obywatel_M

dać 2 za film bo nie pasuje Ci jedno zdanie

ocenił(a) film na 7
obywatel_M

Nie ma to jak ocenianie cudzych ocen (bezsens sam w sobie zresztą) w miejscu, gdzie jest miejsce na dyskusje o innym filmie...

ocenił(a) film na 7
obywatel_M

A kto Ci powiedział, że On nie wie co to znaczy?? On nie wiedział co oznacza skrót DK, a nie samo słowo "drift".

ocenił(a) film na 9
van_der

W sumie to kolega obywatel_M dobrze mówił - nie wiedział co znaczy słowo drift. Ale co w tym dziwnego? 11 lat temu mało który dzieciak wiedział co to znaczy. Ważne jak wiele osób zainspirował. Po tym filmie każdy chciał driftować! I wtedy wyszedł GRID ;)

ocenił(a) film na 7
airstriker

Dużo racji. W sumie ja z tym słowem zetknąłem się pierwszy raz przy grze NFS w 2004 czy tam 2006 roku. No i przy okazji Tokio Drift ;) Nie wiem, jak w USA podchodzą do driftowania swoimi pięciolitrowymi "muskularnymi" wozami z napędem na tył. Gość był z USA, później przybył do Japonii, a w Ameryce to ścigają się często (jak to przedstawiono w jedynce i "prawie" tu na początku filmu na 1/4 mili. Co do samego filmu, to jest w nim dużo pasji i takiego szaleństwa w pogodni za marzeniami. W nowszych osłonach serii jest dużo strzelanin, dużo $$$ i dużo drogich gablot. Jak kto woli. TK miało swój klimat, którego nie mają najnowsze części.

ocenił(a) film na 6
van_der

Nie wiedział co to drift i DK. Jestem na świeżo. Dialog:
Twinkle: DK? Wiesz co to za skrót?
Sean: donki kong?
Twinkle: Drift King
Sean: drift? Co to takiego?

ocenił(a) film na 7
obywatel_M

Nie wiedział co to jest drift, bo nie był mistrzem kierownicy, tylko dopiero się uczył jeździć rajdowo. Shaun był niepełnoletni nawet :D. Shaun i Dominik dopiero się tutaj poznali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones