Furious 6

2 godz. 10 min.
7,3 156 045
ocen
7,3 10 156045
14 033
chce zobaczyć
6,3 6
ocen krytyków
{"rate":6.3333335,"count":6}
{"type":"film","id":617373,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Furious+6-2013-617373/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6
  • franzmaurer4444 ocenił(a) ten film na: 5

tylko smoków brakowało w tej bajce

• Kropa94 ocenił(a) ten film na: 9

franzmaurer4444 Fakt - smoków nie było - ale pojawił się "fahowiedz" wśród widzów.

• franzmaurer4444 ocenił(a) ten film na: 5

Kropa94 mówisz o sobie?

• rascal0pl ocenił(a) ten film na: 2

Kropa94 nie uważasz się trochę za hipokrytę? 10/10 za takie ścierwo ? Poważnie ? :D

• Kropa94 ocenił(a) ten film na: 9

rascal0pl nie, anime jest lepsze wg. mnie.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 9

rascal0pl cicho tam, nie czepiaj się jego oceny bo to jego subiektywna, i nie masz prawa ingerować w nie.

rascal0pl ty też nie oceniasz najlepiej

• kroky ocenił(a) ten film na: 5

Kropa94 A czy możesz się z name podzielić co Ciebie w tym filmie tak urzekło, że dałeś 10? Moje spostrzeżenia:
    - akcja 8
    - auta 8
    - panienki 5 (kwestia gustu)
    - logika 2
    - fizyka 2 (scena na autostradzie = brak słów
    Suma 25pkt/5 = 5/10

Sceny pościgów mogli skopiować z poprzednich części i tak by to nie zrobiło różnicy. I jeszcze ta akcja w której ratują żonę/siostrę za cenę oddania 'fantu' za pare mld $$$ i życie tysięcy/mln osób...

• Orbb ocenił(a) ten film na: 6

franzmaurer4444 Heh......dobrze powiedziane. Scena w której Dom łapie Lety w powietrzu wymiata

• pokemon227 ocenił(a) ten film na: 5

franzmaurer4444 A co gorsze kolejne części niczym prawie się nie różnią i są robione na jedno kopyto.Przypomina mi to serie horrorów Droga bez powrotu.Typowe żerowanie na napalonych samochodami nastolatkach.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 5

franzmaurer4444 mi brakowało Power Rangers, elfów i krasnoludów, brakowało mi jeszcze Alfrida, zdecydowanie humoru zabrakło ;/

• Brian_FF78 ocenił(a) ten film na: 9

Tutaj chyba są elfy...... Nie pamiętam. Ale na pewno jest Zgredek ;) Humor też jest, czyli wszystko to czego chciałeś :)) http://www.filmweb.pl/film/Szybcy+i+w%C5%9Bciekli+7-2015-678...

Brian_FF78 ja mówię poważnie...

• misselle ocenił(a) ten film na: 8

franzmaurer4444 To jest film rozrywkowy!!! Czy w komedii romantycnej ktoś doszukuje się 5 dna? Czy w Przeminęło z wiatrem szukałeś efektów specjalnych i szybkich samochodów wybuchających? Nie rozumiem czemu się czepiacie filmu akcji za "akcje" xD to trochę tak jakby czepiać się Harrego Pottera,że magia nie istnieje xD opanujcie się. Chcecie ambitnego kina w każdej sekundzie odpowiadającego rzeczywistości czas włączyć Discovery Channel:) ja osobiście się świetnie bawiłam w kinie z przyjaciółmi. Był humor,były samochody,dobrze zbudowani mężczyźni wybuchy,pościgi i bijatyki. Przy tym kilka mądrych sentencji o wadze rodziny. Czego oczeliwać więcej po Szybkich i wściekłych? Sceny były może pozbawione praw fizyki,ale w Iron manie też jej nie było. Należy traktować ten film jak kino akcji i rozrywki i tak też oceniać. Przy tym ścieżka dźwiękowa była doskonale dobrana,czego żaden z krytyków nie dostrzegł niestety. Aktorstwo równiż nie było na niskim poziomie. Podsumowując,choć niektóre pościgi trochę się dłużyły film polecam:) z każdej grupy wiekowej znalazłby się ktoś kto doceni aktorów,grafików,kaskaderów,muzyk&oacut e;w i reżysera;) polecam:D

• van_der ocenił(a) ten film na: 2

misselle To nie było kino akcji tylko sci-fi, a to jest już różnica. W pierwszych częściach tej serii był realizm (nie to co teraz), to było kino akcji z najwyższej pułki. W dzisiejszych czasach to ze świecą można szukać porządnego kina akcji bez "tandetnej" fantastyki.

• raf_filmweb ocenił(a) ten film na: 8

van_der " to było kino akcji z najwyższej pułki." - no na pewno z najwyższej... półki :)

• unnamed_gunman ocenił(a) ten film na: 2

franzmaurer4444 I ataku marsjan.

• w_ig ocenił(a) ten film na: 7

franzmaurer4444 Oj, Chłopie, czepiasz się. To tak jak być zarzucał komedii, że jest mało poważna.
    Film zrobiony sprawnie i zgodnie z konwencją swojego gatunku.

PS. Ten finałowy samolot był przecież wieeeelki jak smok i też na końcu zionął ogniem. Więc nie mów, że smoków nie było ;)

• raf_filmweb ocenił(a) ten film na: 8

w_ig " Ten finałowy samolot był przecież wieeeelki jak smok i też na końcu zionął ogniem. Więc nie mów, że smoków nie było ;) "

:D

• LeoMessi86 ocenił(a) ten film na: 6

franzmaurer4444 Najgorsza część, a po złapaniu LETTY przez TORETTO chciałem wyłączyć ten film...

• Wolfman_PL ocenił(a) ten film na: 4

LeoMessi86 Nie trzeba było czekać, aż tak długo. Scena początkowa gdzie nasz skośnooki bohater Han wraz z koleżaneczką zostaje zatrzymany prze Policję, Wyciągają oboje po dwie spluwy rozstawiając ręce jak do ukrzyżowania i patrzą z groźnymi minami na policjantów. Rozbawiło mnie to do łez. Scena jak z filmu Desperado, tyle , że tutaj było ok 20 policjantów. Już po tej scenie wiadomo czego się spodziewać głupiej rozpierduchy jak z tego filmu.

• OmniModo ocenił(a) ten film na: 5

Wolfman_PL a im głębiej w las tym było gorzej (czyt: głupiej). Za dużo tych było hiper fantastycznych scen i naiwności fabuły. Chociaż akcje z samochodami niesamowicie nakręcone, to nie można tego filmu zbyt wysoko ocenić (no, chyba, że się ma 13 lat :)

OmniModo Wolę akcje pościgowe rodem z Bad Boys 2, lub Nightcrawler .

• OmniModo ocenił(a) ten film na: 5

Wolfman_PL W filmie Mad Max: Fury Road też były bardzo efektowne.

OmniModo Tamte dwa nie były filmami samochodowymi , a oferują znaczenie ciekawsze pościgi.

• van_der ocenił(a) ten film na: 2

franzmaurer4444 Chcesz obejrzeć fajny film akcji, a dostajesz ścierwo sci-fi, niczym ekranizacja Marvela.