PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678251}

Szybcy i wściekli 7

Furious Seven
7,3 156 806
ocen
7,3 10 1 156806
6,8 14
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 7
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 7

Faaaajny!

ocenił(a) film na 10

obejrzalam dziś w Niemczech. Nie chce i nie oczekuje kolejnych części. Bez Paula to już nie bedzie to samo. Film Jest super. Polecam

ocenił(a) film na 10
Jeromina

Takie pytanie. Czy ta część przebijła fast five?

ocenił(a) film na 10
matrix142

Przebija wszystko co do tej pory widziałam! Wszystkie rajdy, pościgi, wszystkie części fast&furious, bonda007, transformersy ( pod względem efektów) elementy komedii, przebija luca bessona, mowię, dech zapiera! Nie żałuje ( a żałowałam po fifty schades) człowiek wychodzi z kina pod wrażeniem, i z uczuciem ze właśnie jeśli powstanie jakakolwiek następna cześć to nie bedzie już "to". I porusza.. Chodzi o tą rodzinę, przyjaźń, więzy, zaufanie, miłość.. Łezka sie kręci a niektórzy poprostu płakali. Tylko sie pojawi w sklepach, nabędę.
I dobra jest ta parada aut po filmie;) cały parking zastawiony autami fanów szybkiej jazdy i tuningu ;))
Polecam

ocenił(a) film na 10
Jeromina

Czy wyścig Doma i Shaun był pokazany, bo wynik tego wyścigu dręczy mnie od premiery Tokyo Drift (wystarczy odpowiedź tak lub nie) oraz jak CGI Paula wygląda?

ocenił(a) film na 10
matrix142

Wyścig? Jaki wyścig..?
No i ten Paul.. Hmm.. Musisz sam obejrzeć!

ocenił(a) film na 9
matrix142

Nie, się spotkali tylko

ocenił(a) film na 10
DeX375

No bez jaj. Teraz mnie odrobinę zawiedli.

ocenił(a) film na 9
matrix142

Ja tam się cieszę że znowu zobaczyłem Shauna :)

ocenił(a) film na 8
DeX375

No ja też się zawiodłem, bo najbardziej czekałem na to. Powiedz, czy jest chociaż jakieś nawiązanie do tego wyścigu?

ocenił(a) film na 9
raptor59

Nic. Jest tylko pokazane Tokio i scena jak ten kumpel Shauna przychodzi poinformować że jedna osoba chce się z nim ścigać i że ta osoba znała Hana. Odrazu po tej scenie jest rozmowa Dom & Shaun.

ocenił(a) film na 10
DeX375

Dokladnie

ocenił(a) film na 6
DeX375

Mógłbym przysiąc, że widziałem zdjęcie z planu zdjęciowego Furious 7 jak Sean i Dom siedzieli w samochodach i zaczynali się ścigać. Teraz nie mogę znaleźć tego zdjęcia.

ocenił(a) film na 9
Stachu7

Przekonasz się jak pójdziesz na seans :)

ocenił(a) film na 9
raptor59

Wyścig całkowicie pominięty.

ocenił(a) film na 8
DeX375

No trudno, szkoda. Dzięki za odpowiedź ;)

ocenił(a) film na 6
raptor59

Wiedziałem, że to spieprzą. Usuwają z serii to co najlepsze. Wyścigi zawsze były esencją Szybkich. Wiadomo fabuła fabułą, ale w międzyczasie były wyścigi i to one dodawały takiego smaczku. Zamiast tego od cholery strzelanin, mordobicia i przemocy.... auta spadające z samolotu - normalnie wow (sarkazm).

ocenił(a) film na 7
Stachu7

racewars tez sa tylko na kilka minut w filmie niestety ;

ocenił(a) film na 8
DeX375

Chociaż wyścigu nie było, to powrót Seana i tak świetny, choć krótki. :)

użytkownik usunięty
matrix142

jak nie ma wyścigu to podziękuję ...

użytkownik usunięty
DeX375

serio żenua ...

ocenił(a) film na 10
matrix142

CGI daje radę, na pewno na plaży widać, że to nie Paul (w pewnym momencie, nie cały czas) i scenka jak Brian podjeżdża do Doma, twarz Paula, ale po policzkach i dokładnym przyjrzeniu się można dopatrzeć się jego brata. Może kiedyś podadzą w których scenach byli bracia Paula...

ocenił(a) film na 8
Alvidaa

NO najwiecej CGI bylo wlasnie na sam koniec,Jak Paul mowi do Doma to kamera jest z tylu jego glowy i akurat pokazuje twarz jak skonczyl mowic i tylko juz usmiecha do konca filmu ;)

ocenił(a) film na 9
Jeromina

Bylam wczoraj na tym filmie w Uk. Film fajny. Najmocniejsze w tym filmie to nie wyscigi,poscigi itp tylko rodzina. Jak jest ona najwazniejsza i czego sie dla niej nie zrobi. Koncowka? Poplakalam sie. Polecam.

ocenił(a) film na 9
Jeromina

Zgadzam się, naklepsza część, zabawna, wzruszająca, dużo akcji. .wszystko odpowiednio wyważone. Film zrobił na mnie ogromne wrażenie :D

ocenił(a) film na 7
matrix142

jak dla mnie nie

ocenił(a) film na 9
matrix142

Nie przebija. 5 dla mnie najlepsza

ocenił(a) film na 7
matrix142

jak dla mnie to 7 nie można porównywać do pozostałych części oprócz 6 części, z tego względu że akcja toczy się szybko i to w różnych państwach, film jak i w zapowiedzi jest bardziej ściekły niż szybki, więc nie zobaczymy już czułości jak w innych częściach i scen rodzinnych, poprostu nie maja na to czasu każdy żyje własnym życiem a jedną rzeczą która skłoniła reżysera i calą ekipe to tragiczny wypadek aktora Paula i usunięcie jego roli z nąstępnych części, gdyby się to nie wydarzyło to w filmie napewno pojawiłby się współny stół dla całej rodzinyw każdym momecie a nie tylko urywek domu Torreta i nagły wybuch jak w Trailer-ze

ocenił(a) film na 7
matrix142

tez widzialem 7 i powiem ze raczej sie zawiedziesz albo mozesz sie zawieść bez spoilera ale na maksa nie podobała mi sie rola głównego antagonisty bo to nie było mega, nie zagral w tym filmie takiego kozaka do jakiego sie przyzwyczailismy i dla mnie 5 najlepsza

Jeromina

Obecnie mieszkam w Niemczech i wiem, ze wczoraj byla tutaj premiera. Jednak czekam jeszcze tydzien i obejrze w PL. Jakos nie moge sie przekonac do niemieckiego dubbingu. Wole ich prawdziwe glosy.
Powiedz Jeromina. Czy chociaz filmowcy godnie pozegnali Paula? Nie prosze, zebys opowiedziala jak to wygladalo, ale powiedz, czy uhonorowali go tak jak nalezy....

ocenił(a) film na 10
Skyline34

Uhonorowali. Na to czekaliśmy.

ocenił(a) film na 7
Skyline34

z tego co ja widzialem na YT to szalu nie zrobili ale inaczej tez nie mogli. wiec tu nie ma co oczekiwac cudów

ocenił(a) film na 10
mastachaz

Dobra niespodzianka jest niespodzianką;)

ocenił(a) film na 8
Jeromina

Była może jakaś scena po napisach? ;)

ocenił(a) film na 4
mastachaz

Jak jest pełna końcowa scena na YT to rzuć linkiem na PW. Ale pełna czyli: plaża + wyścig + ujęcia ze starych części, nie żadne ścinki ;)

ocenił(a) film na 4
Jeromina

Zapytam na priv o jedną scenę z Abu Dhabi... bo raczej oczy mnie nie mylą.

ocenił(a) film na 7
shamar

tzn ?

ocenił(a) film na 4
mastachaz

O scenę z wieżowcami, o coś czego nie pokazywały zwiastuny a jest w filmie.

ocenił(a) film na 7
shamar

jest heeh samochodem którym skakali przez wieżowce vin disel podniósł gołymi rękami

ocenił(a) film na 9
Jeromina

A w Filmie będzie Eva Mendes ?

ocenił(a) film na 7
Jeromina

Potwierdzam - fajny film. WALKER w CGI daje rade - gdyby nie to ze kazdy zna historie ciezkoby bylo zgadnac kiedy jest zywy a kiedy CGI . Moja ocena 8/10.Pzdr

ocenił(a) film na 7
Xardazz

w jednej scenie widac strasznie cgi ale tylko w jednej

ocenił(a) film na 4
mastachaz

Pewnie tej końcowej? :P

ocenił(a) film na 7
Putis_K

nie tam było ok , uśmiechnięte twarz itd.
chodzi mi o scene w ktorej patrza na los angeles i maja przed soba miasto , rozmawiaja kazdy patrzy sie na kazdego jedynie paul patrzy na wprost i mowi

wyglada to okropnie.

ocenił(a) film na 4
mastachaz

No racja, ta scena już na trailerze kiepsko wyglądała ;) Z boku jak stoi widać, że to nie on

ocenił(a) film na 6
mastachaz

Totalnie tak . Tylko w tamtej scenie tak naprawde CGI mi przeszkadzalo. Reszta git .

Putis_K

https:// www.youtube.com/ watch?v= D0jL2vmaxiI zeby zobaczy jak sie prezentuje Walker w CGI obejrzyj ta scene - fabuly nie zdradza a byla krecona po smierci Paula .

Xardazz

Na dynamicznych ujęciach ciężko dostrzec, że to nie Paul. Jak ktoś się wciągnie w film, to raczej nie zwróci uwagi na drobne niedociągnięcia. Zapewne kolejne obejrzenia, to już zabawa "który to nie Paul".

ocenił(a) film na 4
Xardazz

Przecież to jedna z pierwszych scen nagrywana jeszcze za życia Paula, nie widać tu żadnego CGI lol

ocenił(a) film na 10
Xardazz

Ta scena była kręcona gdy Paul jeszcze żył.

ocenił(a) film na 10
Jeromina

Bardzo Cię proszę, wręcz błagam. Nie wytrzymałem do premiery i właśnie obejrzałem wersje w internecie(pół filmu po angielsku, a reszta chyba po hiszpańsku...). Chodzi mi o tę scenę końcową, gdzie są na plaży i Dom odjeżdża, potem Paul do niego podjeżdża Suprą i co oni tam mówią jak się potem rozjeżdżają, każdy w swoją stronę? Musisz mi to powiedzieć, bo nie wytrzymam normalnie. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones