PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678251}

Szybcy i wściekli 7

Furious Seven
7,3 156 866
ocen
7,3 10 1 156866
6,8 14
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 7
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 7

Pożegnanie...

ocenił(a) film na 10

Końcówka filmu cudowna... Zastanawiam się czy wszyscy czuli to co ja - że słowa Vina/Toretto to nie było pożegnanie z Brianem. To było pożegnanie z Paulem i te słowa bardzo mnie poruszyły. To niby była kwestia w filmie, ale jednak czułam że to jest prosto z serca...
Zakończenie właściwie całe było przepłakane, zaczęłam płakać jak się skapnęłam, że w ostatniej scenie nie ma Paula tylko zamiast niego jest animacja, a skończyłam gdzieś tak z pół godziny po napisie "for Paul".
To była godna "meta" serii, wszystkie wątki zamknięto i mam nadzieję, że to już koniec "Szybkich i Fściekłych". A przynajmniej tego życzę jednej z moich ulubionych serii - żeby nie skończyła jako kasowy ciągot 15-nasto częściowy.
Więc i ja żegnam się z tą serią, choć pewnie jeszcze nie raz do niej wrócę - w końcu FastFamily to rodzina ;)
Ocena: 10/10 <3

ocenił(a) film na 8
SCORPION60

a czy zauważyłeś że z pierwszej części i ostatniej to bardzo podobne sceny jak siedzą w autach. Walker w pierwszej części w pomarańczowej Suprze a w ostatniej w Białej. Te sceny są niemal identyczne, to zapewne celowe.

SCORPION60

też zwróciłem uwagę na to rozdroże.. też uważam że to nie był motyw sugerujący się fabułą filmu tylko przesłanie że droga Walkera zmierzyła w innym kierunku ... moim zdaniem to było osobiste pożegnanie, hołd ..V.Diesela.. a nie D.Torreto..

anka115

ale musisz mieć nędzne plebejskie życie, skoro tak przeżywasz tych przygłupów z filmu.

użytkownik usunięty
anka115

Wzruszyłam się na końcówce.

ocenił(a) film na 5
anka115

...tak końcowe sceny to naprawdę jedyne dobre sceny z tego filmu...naprawdę fajnie pożegnali Paula...szkoda gościa

ocenił(a) film na 3
anka115

Doh!? No Rejczel!!!

ocenił(a) film na 9
anka115

Jestem tego samego zdania

anka115

a to nie było oficjalne pożegnanie? bo na pewno nie żaden sekret dla bystrych :)

ocenił(a) film na 8
anka115

Ósemeczka powstała, kasa się musi zgadzać.

ocenił(a) film na 6
anka115

Wydaje mi się że to można interpretować jako stwierdzenie do tych dwóch osób.

ocenił(a) film na 7
anka115

Robię sobie maraton szybkich po latach skończyłem właśnie szóstą część i stwierdziłem, że zajrzę co piszą o siódmej części.. jestem wrażliwy na smutne sceny w filmach, zwłaszcza gdy ktoś umarł nie tylko fabularnie ale i na żywo a f&f bazuje na motywie zgranej uczuciowej rodzinie ekipie i ciężko mi będzie obejrzeć tę część.... dużo smutnych momentów. I motywów. taki plus, że oglądając te 6 odcinków wstecz może z kilka razy pomyślałem "kurde przecież brajan nie żyje :(("

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones