PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772936}
5,1 26 411
ocen
5,1 10 1 26411
4,5 13
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 9
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 9

Po 3 częsci seria o wyścigach zamieniła się w G.I Joe, call of duty. samochody to tylko dodatek. Czego nie rozumiem. Tylko ja uważam że tematyka wyścigów była lepsza? Tokyo Drift miał najlepszy klimat. dlaczego nie zrobią kontynuacji w takim stylu. Tylko trzeba by nową postać jak Sean. Diesla i jego ekipę komandosów wywalić. fabuła od zera.

Film need for speed to dobra alternatywa, ale poszli w klimat hot pursuit. Drifty tuning i neony lepsze.

Venetor

Tematyka nielegalnych wyścigów po prostu się wyczerpała,to było modne naście lat temu,dzisiaj ludzi interesuje tylko czysta akcja i rozpierducha.Zresztą skoro producenci widzą że rozwałka na lewo i prawo jest mega opłacalna to wciąż idą w tym kierunku-$$$ to się liczy a nie klimat...

Psycho_Daddy

dla mnie jest modne do dziś. miliony fanów nie może się też doczekać gry Nfs U3. Gry jak filmy też zeszły na psy.

ocenił(a) film na 5
Venetor

A może to po prost ludzie mając w głowie wyidealizowany obraz starych filmów i gier mają zbyt wygórowane oczekiwania których nie da się w żaden sposób zaspokoić?

Venetor

Raz, że tematyka nielegalnych wyścigów nie przyciągnie już tylu ludzi i to wiemy. Po drugie porównajmy sobie: Ile można zarobić na filmie o wyścigach, a ile na bardzo dobrym kinie akcji? Pamiętajmy, że to ich praca, więc chcą wyciągnąć jak najwięcej :)

tupac1991

właśnie że przyciągnie. Sama seria gier Need For Speed sprzedała się w sumie w 150mln kopii. ale mysle ze przyciągnie nie tylko społeczność graczy.

komu potrzebne oklepane strzelanki w stylu gi.joe, tego jest masa

ocenił(a) film na 9
Venetor

Gry a filmy to coś innego.
Gi Joe jest totalnie scifi o robotach, mechy (czy tam egzoszkielety).
Według mnie seria szybkich i wściekłych jest udana, pytanie co dalej i jak zakończą.
Owszem, od 1 do 4 części było można nazwać ,,realistyczną" później było...
5 współczesny robin hood okradali bogatych/skorumpowanych, 6 wskrzeszenie dawnej postaci, 7 brat poprzedniego final bossa (przy zwiastunie byłem totalnie załamany że na siłę coś robią, następna część mogła być o siostrze brata dawnego wroga...) no i 8 kolejna nadzwyczajna postać, tym razem kobieta i co dalej? nie wiem, ale jaram się losem bohaterów.

ocenił(a) film na 6
Venetor

Dlatego, że odeszli od wyścigów ta seria stała się lepsza

FilmLord

Co za dużo to ani świnia nie zeżre tyle w temacie

ocenił(a) film na 6
FilmLord

zgadzam się, nie ma już tych nudnyhc wyścigów i nadmiernej powagi

ocenił(a) film na 4
Venetor

Po prostu nie ma szans by tematyka wyścigów samochodowych przyciągała takie tłumy do kin. Po prostu to nierealne. Od części 5 kiedy wahadło zostało mocno przesunięte w stronę kina akcji blocbusterowego, to wpływy drastycznie urosły. Seria stała się przystępna dla widza jak Bondy czy Ethany Hunty i to był strzał w 10. Lubię pierwsze 3 filmy serii, ale ta formuła miała granice i koncepcyjne i finansowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones