F9

2 godz. 25 min.
5,2 15 706
ocen
5,2 10 15706
8 464
chce zobaczyć
5,1 10
ocen krytyków
{"rate":5.1,"count":10}
{"type":"film","id":772936,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/F9-2021-772936/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 9
 • Po 3 częsci seria o wyścigach zamieniła się w G.I Joe, call of duty. samochody to tylko dodatek. Czego nie rozumiem. Tylko ja uważam że tematyka wyścigów była lepsza? Tokyo Drift miał najlepszy klimat. dlaczego nie zrobią kontynuacji w takim stylu. Tylko trzeba by nową postać jak Sean. Diesla i jego ekipę komandosów wywalić. fabuła od zera.

  Film need for speed to dobra alternatywa, ale poszli w klimat hot pursuit. Drifty tuning i neony lepsze.

 • Venetor Tematyka nielegalnych wyścigów po prostu się wyczerpała,to było modne naście lat temu,dzisiaj ludzi interesuje tylko czysta akcja i rozpierducha.Zresztą skoro producenci widzą że rozwałka na lewo i prawo jest mega opłacalna to wciąż idą w tym kierunku-$$$ to się liczy a nie klimat...

 • Psycho_Daddy dla mnie jest modne do dziś. miliony fanów nie może się też doczekać gry Nfs U3. Gry jak filmy też zeszły na psy.

 • Venetor A może to po prost ludzie mając w głowie wyidealizowany obraz starych filmów i gier mają zbyt wygórowane oczekiwania których nie da się w żaden sposób zaspokoić?

 • Venetor Raz, że tematyka nielegalnych wyścigów nie przyciągnie już tylu ludzi i to wiemy. Po drugie porównajmy sobie: Ile można zarobić na filmie o wyścigach, a ile na bardzo dobrym kinie akcji? Pamiętajmy, że to ich praca, więc chcą wyciągnąć jak najwięcej :)

 • tupac1991 właśnie że przyciągnie. Sama seria gier Need For Speed sprzedała się w sumie w 150mln kopii. ale mysle ze przyciągnie nie tylko społeczność graczy.

  komu potrzebne oklepane strzelanki w stylu gi.joe, tego jest masa

 • Eskim0s ocenił(a) ten film na: 9

  Venetor Gry a filmy to coś innego.
  Gi Joe jest totalnie scifi o robotach, mechy (czy tam egzoszkielety).
  Według mnie seria szybkich i wściekłych jest udana, pytanie co dalej i jak zakończą.
  Owszem, od 1 do 4 części było można nazwać ,,realistyczną" później było...
  5 współczesny robin hood okradali bogatych/skorumpowanych, 6 wskrzeszenie dawnej postaci, 7 brat poprzedniego final bossa (przy zwiastunie byłem totalnie załamany że na siłę coś robią, następna część mogła być o siostrze brata dawnego wroga...) no i 8 kolejna nadzwyczajna postać, tym razem kobieta i co dalej? nie wiem, ale jaram się losem bohaterów.

 • FilmLord ocenił(a) ten film na: 6

  Venetor Dlatego, że odeszli od wyścigów ta seria stała się lepsza

 • FilmLord Co za dużo to ani świnia nie zeżre tyle w temacie

 • arieljarosz ocenił(a) ten film na: 6

  FilmLord zgadzam się, nie ma już tych nudnyhc wyścigów i nadmiernej powagi

 • robert_28 ocenił(a) ten film na: 4

  Venetor Po prostu nie ma szans by tematyka wyścigów samochodowych przyciągała takie tłumy do kin. Po prostu to nierealne. Od części 5 kiedy wahadło zostało mocno przesunięte w stronę kina akcji blocbusterowego, to wpływy drastycznie urosły. Seria stała się przystępna dla widza jak Bondy czy Ethany Hunty i to był strzał w 10. Lubię pierwsze 3 filmy serii, ale ta formuła miała granice i koncepcyjne i finansowe.