Days of Thunder

1 godz. 47 min.
6,6 19 990
ocen
6,6 10 19990
3 322
chce zobaczyć
5,2 5
ocen krytyków
{"rate":5.2,"count":5}
{"type":"film","id":1006,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Days+of+Thunder-1990-1006/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Szybki jak błyskawica
  • myping22 ocenił(a) ten film na: 10

Najlepszy mój film super muzyka poprostu moja młodośc.........................

• OmniModo ocenił(a) ten film na: 8

myping22 A ja go ponownie obejrzałem po 24 latach od premiery i znów mnie zachwycił. Fakt, faktem naiwny i lukierkowy aż do bólu , a fabuła prosta i przewidywalna , ale cóż z tego skoro ogląda się z nieustającą przyjemnością. Ode mnie 8/10 , miało być 7 ale +! za fakt, ze po ćwierć wieku od swojej premiery nadal mi się podobał, co jest rzadkością w takich "prostackich" filmach przygoda-akcja.

• OmniModo a jakie filmy w Twoich oczach stracily po latach?

• gabriell79 ocenił(a) ten film na: 8

myping22 Potwierdzam ! Super film, super muzyka. Podobnie jak Top Gun, który również uwielbiam. Byłam gówniarą jak oglądałam go po raz pierwszy (jakaś 4-5 klasa podstawówki) :-)) Dziś leci w Stopklatce. Aż się cieplutko na sercu robi na wspomnienie tamtych lat.

• kara1899 ocenił(a) ten film na: 8

gabriell79 Potwierdzam. Sam fakt, ze po tylu latach człowiek wraca do filmu świadczy o jego wyjątkowości. Nie wazne czy ze wzgledu na sentyment mlodosci czy z innego , wazne, ze sie wraca. Dla mnie film klasyk mimo wielu zastrzeżeń co do fabuły i innych juz napisanych.