PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1417}

Tańcząc w ciemnościach

Dancer in the Dark
7,8 59 488
ocen
7,8 10 1 59488
7,3 30
ocen krytyków
Tańcząc w ciemnościach
powrót do forum filmu Tańcząc w ciemnościach

tego ścierwa...

użytkownik usunięty

...nie da się oglądać i tyle.

ocenił(a) film na 10

po twoich ulubionych domyślam się że było ciężko... mmm masz nawet takiego rodzyna jak zmierzch:)

użytkownik usunięty
zgliszcz

no i co, że mam zmierzch? Wiem wiem... arcydzieło to nie jest, ale mam dużo dobrych filmów w ocenach od 8 - 10

ocenił(a) film na 10

może powinnaś (jesteś kobietą prawda? nie mam na myśli złośliwości tak mi się po prostu wydaje) ograniczyć po prostu swoje zainteresowanie filmami do jakichś romantycznych komedii tudzież romantycznych "horrorów" z metro wilkołakami. nie wiem jak można ocenić ten film na 1/1 za samą muzykę dałbym już 7/10 co by się nie działo na ekranie. do tego gra aktorska Bjork która mnie zachwyciła. podejrzewam że nie udało Ci się oglądać bo film jest naprawdę ciężki i do radosnych nie należy, ale na pewno nie zasługuje na 1/10 . taką ocenę można dać np. filmom z S. Seagalem

użytkownik usunięty
zgliszcz

niee... romantyczne komedie są infatylne, filmy z wikiłakami dla rozrywki. Oglądam wszystko co mam pod ręką, oczywiście głupakowate filmy też, kto nie lubi czasem po prostu się rozerwać, ale zawsze wolę psychologiczne filmy:D

ocenił(a) film na 10

dawno twierdzilem ze polacy nie dorosna i nie beda mogli zrozumiec takich filmow...ale co zrobisz jak nic nie zrobisz...;) lepiej sie posmiac z Buffy nie(...)

ocenił(a) film na 4
spylaj

Jak dla mnie jedno i drugie w swojej kategorii wypada dosyć słabo ale pomijając już rozkwit takiego dzieła jak Zmierzch, byłem mocno rozczarowany filmem Tańcząc w ciemnościach ponieważ nie znalazłem tam niczego co mogło by mnie urzec ani to proste wykonanie, muzyka(nie jestem wielkim fanem Bjork) czy też gra aktorska(nie mówię tutaj o całej obsadzie). Rozczarowanie może wynikać z tego że spodziewałem się czegoś bardziej intrygującego po obejrzeniu takich filmów jak Antychryst czy też Idioci. Przepraszam za ten bełkot myśli ale bardzo odczułem stratę tych 2 godzin:D
Jeżeli uważacie że się mylę czy też może sądzicie że coś umknęło mojej uwadze zapraszam do dyskusji. Proszę tylko aby mi tu nie wymachiwać zdjęciem Larsa von Triera.
Pozdrawiam wszystkich filomanów.

ps. moja ocena jest osobista i nie znaczy że krytykuje wasze gusta i guściki

ocenił(a) film na 10
skarlok

jest też cos takiego że np. jak sprawdzałem opinie na temat Antychrysta to ludzie marudzili że jest słabszy od poprzednich filmów. mi się podobał. właściwie to nie wiem co Ci napisać. szanuję Twoją opinie i doceniam rzadko spotykaną na tym filmwebie kulturę osobistą:) mi się po prostu film podobał, szanuję Bjork za twórczość muzyczną i pozytywnie zaskoczyła mnie swoją rolą, musiał bym jeszcze raz obejrzeć film bo sporo czasu już minęło.

jestem pełen podziwu dla Twojego komentarza...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones