PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644549}

Tajemnica lodowca

Mémoire de glace
4,4 72
oceny
4,4 10 1 72
Tajemnica lodowca
powrót do forum filmu Tajemnica lodowca

Ciekawe

ocenił(a) film na 5

jak do tego filmu trafił Mariusz Drężek? Naprawdę mówi po francusku?

ocenił(a) film na 4
qqryqu

Skoro oglądałeś ten film, to chyba słyszałeś, że wypowiada swoje kwestie po francusku? Kilku zdań mógł się nauczyć, nawet jeśli nie włada tym językiem. M. Drężek nie jest jedynym Polakiem, który wystąpił w tej produkcji.

ocenił(a) film na 5
Alpert

A obsady jak nie było, tak wciąż nie ma.

ocenił(a) film na 4
qqryqu

Obsada już się pojawiła - po mojej interwencji.

ocenił(a) film na 5
Alpert

No pięknie, cała obsada. Dużo punktów musiałeś za to dostać. A ja tylko o Drężka się postarałem.

qqryqu

Powiedzcie mi proszę o czym jest ten film i gdzie go widzieliście?

ocenił(a) film na 5
kangur_msc_CM

Film ma średnią 4,5 - po co się nim interesować? Wydaje mi się, że to jest coś jak "Purpurowe rzeki" z Jeanem Reno.
Pewnie za kilka lat będzie znowu na TVP.

qqryqu

To średnia z dwóch głosów - waszych. Więc nie jest jeszcze zbyt reprezentatywna. Czyli rozumiem, że leciał w TV. Ok, dzięki

ocenił(a) film na 4
qqryqu

średnia 4,5 przy kilku głosach nie znaczy nic. Właśnie zajrzałem tu w nadziei że sie czegoś sensownego dowiem...Okazałeś się prorokiem:) dziś w tvp1 o północy leci.

ocenił(a) film na 4
ftw_2

Dodałem ten film do bazy. Jako pierwszy go oceniłem; teraz widnieje już kilkanaście głosów, których średnia odzwierciedla mój gust... Można obejrzeć, chociażby aby prześledzić potyczki kilku polskich aktorów z językiem francuskim. W porywach fabuła może wydawać się dość ciekawa, klimatyczna; aczkolwiek lekko mówiąc, szału nie ma...

ocenił(a) film na 4
Alpert

szału nie ma i to na pewno... słowo porażka ciśnie się na usta...mnie nie "porwało"... 4/10

ocenił(a) film na 4
ftw_2

Niewykorzystany potencjał, zagmatwana fabuła, wiele nic nie wnoszących dialogów. 4 gwiazdki to sprawiedliwa ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones