Tajemnice Los Angeles

L.A. Confidential

1997 2 godz. 18 min.
7,7 65 475
ocen
7,7 10 65475
36 627
chce zobaczyć
8,0 16
ocen krytyków
{"rate":8.0,"count":16}
powrót do forum filmu Tajemnice Los Angeles
  • zenek2011 ocenił(a) ten film na: 10

Rewelacyjny ! Końcówka filmu wbija w fotel !

• andpol ocenił(a) ten film na: 9

zenek2011 Nasiąknięty mroczną atmosferą powieści z zawiłą intrygą, a jednocześnie z doskonałym tempem rozwoju fabuły. Nie traci suspensu do ostatnich minut.

• desmond19989 ocenił(a) ten film na: 8

andpol Według mnie właśnie trochę traci w ostatnich 30 minutach.

• maciekb80 ocenił(a) ten film na: 8

desmond19989 Dokładnie. Te ostatnie 30 min. cieniutkie , sztampowe.

• andpol Zgadzam się. Film w 100% świetny. Koniec lat 90-tych był czasem w którym amerykańskie kino zaczęło chylić się ku upadkowi. To chyba jeden z ostatnich porządnych kryminałów jakie nakręcono w hameryce. Nie twierdzę, że nie robi się już dobrych filmów, oczywiście jest parę perełek, ale to już jest rzadkością...

• BartasBartas ocenił(a) ten film na: 7

Santero34 Kręci się więcej filmów niż kiedyś. Oczywiście przez to jest więcej szajsu ale również JEST więcej DOBRYCH I LEPSZYCH filmów niż kiedyś. Tak samo jest z muzyką i wszystkim innym. Jest więcej ludzi, dobrego jedzenia, sportowcy W KAŻDEJ dyscyplinie są szybsi, zwinniejsi, więksi i lepsi a samochodzy dziś są lepsze niż kiedyś. Oczywiście możesz darzyć sympatią mustanga z 67' i mówić że takich aut już się nie robi ale to nie prawda. Robi się i takie i lepsze.
    Jak twierdzisz inaczej i jesteś gościem typu "kiedyś było lepiej" to przykro mi to mówić ale jesteś idiotą.

• donlemon89 ocenił(a) ten film na: 7

BartasBartas Powiedziałbym, że idiotyzmem jest ślepe postępactwo w myśl zasady co tylko nowsze to lepsze.

• BartasBartas ocenił(a) ten film na: 7

donlemon89 dlatego nienawidze dyskutować z debilami. obojętnie co napiszesz to idiota źle zrozumie, spłyci i obróci przeciwko tobie.

kolego donlemon jeśli wyczytałeś z moich słów myśl co tylko nowsze to lepsze to jesteś kolejnym głąbem.

trace życie na przepychanki z kretynami na forach, kur*wa !

tyle ode mnie , wystarczająco poświęciłem czasu tutaj

nie pozdrawiam,
    pier*dolcie się kretyni

• donlemon89 ocenił(a) ten film na: 7

BartasBartas Przeanalizuj sobie wnioskowanie jakie przeprowadziłeś z komentarza Santero34, którego nazwałeś warunkowo idiotą. Teraz widzę wielkie oburzenie, że zrobiłem dokładnie to samo, tyle że w drugą stronę.
    Z Panem Bogiem,
    pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego, bo ciągle jeszcze wierzę w ludzi :)

• Sasoman ocenił(a) ten film na: 9

zenek2011 Rollo Tomasi czyli niesamowity zwrot akcji. Uwielbiam ten moment..