PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555}

Tajemnice Los Angeles

L.A. Confidential
7,7 83 220
ocen
7,7 10 1 83220
8,0 28
ocen krytyków
Tajemnice Los Angeles
powrót do forum filmu Tajemnice Los Angeles

Chcę obejrzeć ten film z moim 13letnim bratem, czy nie jest on za "ciężki" jak dla takiego
nastolatka? Od ilu on jest lat? Są tam jakieś sceny, których taki "maluch" nie powinien
oglądać, np. erotyka? :)

kuraelka

nie dla 13 latka...

ocenił(a) film na 8
jasio88thc

Przecież dziś 13latkowie mogą sobie wpisać w net cokolwiek i zobaczyć np. autentyczne obcinanie łbów itp, więc bez przesady. To jest niesamowite kino, warto, żeby młodzi wychowywali się na takich dziełach a nie gniotach które robią dziś.

użytkownik usunięty
kuraelka

Hmm nie pamiętam dokładnie chyba nie było dużo erotyki.Ale za to film jest trochę brutalny,także nie bardzo dla 13 latka ;).

ocenił(a) film na 9
kuraelka

Nie przesadzacie? Mam 14 lat, w tym wieku ludzie już myślą(!), nie wyjdzie na ulicę i nie zacznie krwawej rzezi, którą gdzieś tam oglądnął. Szczególnie że to twój brat (zapewne cioteczny,ale to mało zmienia). Rozumiem jakby pytała się o to ciotka czy wujek,ale tak. Tak więc bez przesady. Jednak jeśli chcesz z nim obejrzeć coś lżejszego, wybaczam;)

bratfranciszek

taa myślą... ile to w telewizji się o takich dzieciakach słyszy co myślą że są batmanem albo innym dżokerem
do nauki gówniarzu!

ocenił(a) film na 9
Vaylander

Nie wiem czy już mówiłem, ale moją główną pasją jest udawanie spidermana i skakanie w czerwonym kombinezonie po dachu, od czasu do czasu wcielam się również w hannibala i częstuję znajomych móżdżkiem sąsiada, samemu nie omieszkując go skosztować. Po za tym lubię zakładać czarną perukę i straszyć dzieci sevendaysem. Takie hobby, nic nie zrobię.

bratfranciszek

Wyłapałeś ironię i ładnie ją zripostowałeś. Dzięki takim 14-latkom zaczynam wierzyć, że ten kraj ma jednak jakąś przyszłość. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Vaylander

Uprzejmie dziękuję, także dalej staram się żyć w takim przekonaniu, również pozdrawiam.

bratfranciszek

....myślący czternastolatek -to ciekawe. :)

ocenił(a) film na 8
kuraelka

W tym filmie nie ma, żadnych odważnych scen erotycznych ani jakichś ostrych scen przemocy więc spokojnie może obejrzeć. Na bank nie ujrzy tam nic czego już by nie widział (chyba, że go hodujecie pod kloszem).

ocenił(a) film na 9
kuraelka

Dla trzynastolatka raczej odpada. Jest sporo przemocy.

użytkownik usunięty
dejwid_filmweb

Nie lubię odgrzebywania postów po paru miesiącach, ale gawd, co? 13 lat to nie 3 lata.

kuraelka

maluch? boze, naprawde, dziwicie sie, ze nie rozumiecie nastolatkow, a traktujecie je jak male dzieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones