Into the Woods

2 godz. 4 min.
6,0 56 454
oceny
6,0 10 56454
28 248
chce zobaczyć
6,2 10
ocen krytyków
{"rate":6.2,"count":10}
{"type":"film","id":676339,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Into+the+Woods-2014-676339/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Tajemnice lasu
  • Li_Lox ocenił(a) ten film na: 5

Byłby zdecydowanie lepszy, gdyby skończył się w połowie. Druga część nie ma ładu i składu, jakby scenarzysta pisał ją po kilku głębszych.

• gabi_2 ocenił(a) ten film na: 6

Li_Lox Tak do sceny ślubu było naprawdę ciekawie, a potem niby oryginalnie, ale nieco chaotycznie. Niestety nie zapamiętałam żadnej piosenki ani nawet melodii co rzadko mi się zdarza po obejrzeniu musicalu:(

• Li_Lox Tak było dobrze do połowy. Tam idą mniej więcej równo z oryginałem (musical oparty na książce), potem pousuwali pare wątków, inne spłaszczyli przez co efekt jest chaotyczny i to wszystko stanęło w rozkroku. Brak śmierci Rapunzel to dla mnie główna wada...wtedy cała końcowa motywacja i pozycja wiedźmy byłaby inna. Niestety ale Dinsey popełnił ogromny błąd próbując spłaszczyć tę wersję kinową dla młodszego widza + łatwiejszą w odbiorze. A potencjał był ogromny (reżyser, obsada, warstwa muzyczna i oczywiście hajsu jak lodu na realizację).

• michal9403 Miałem wrażenie że scenarzysta nie wiedział w którym momencie zakończyć film, wątek Żony Piekarza i chęci romansu z Księciem kompletnie niepotrzebny - I psuje wątek niby zakochanej w piekarzu żony .

• buterfly A ten romansik akurat był w oryginale i zaskoczyli mnie, że na ten się akurat zdecydowali.

• michal9403 Akurat nie oglądałem oryginalnego musicalu :) - Ale dla mnie wątek zupełnie zbyteczny i gdyby zapewne go nie było moja ocena byłaby większa .

• michal9403 A gdzie ten oryginalny musical można obejrzeć? Tylko NY?

• menysek Nie wiem gdzie wystawiają poza NY i czy jest polska adaptacja. Ja kiedyś oglądałem wydanie na DVD z Bernadette Peters...nie wiem gdzie to teraz znaleźć.