Into the Woods

2 godz. 4 min.
6,0 56 450
ocen
6,0 10 56450
28 245
chce zobaczyć
6,2 10
ocen krytyków
{"rate":6.2,"count":10}
{"type":"film","id":676339,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Into+the+Woods-2014-676339/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Tajemnice lasu
  • Kilka naprawdę ładnych piosenek, m.in. początkowa śpiewana przez Czerwonego Kapturka, piękne głosy. Wielka szkoda, że ostatni akt jest nudny jak flaki z olejem.

• palesilence w pełni się zgadzam co do ostatniego aktu. mogliby sobie darować kolejne dwie piosenki o niczym, przydługie i na tą samą nudną melodię.
    początek dobry, parę zabawnych scen, ale reszta to nudy.

• ILoveRock23 ocenił(a) ten film na: 8

_j_w_ Zgadzam się, że mogłoby być lepiej. Sam motyw łączenia baśni - super, coś nowego, ale... kurczę, czegoś mi zabrakło... nie wiem, czego, ale od chwili, gdy posypały się "rzekome" happyendy, to jakoś tak.. fabuła opadła.

• ILoveRock23 Mi zabrakło emocji w tym musicalu. Główne postacie były tak nijakie, że nie byłam w stanie polubić czy "nie polubić" nikogo. W drugiej części żadna, ale to żadna piosenka mi się nie spodobała, wręcz odniosłam wrażenie, że są jednakowe.
    Pomysł bardzo fajny, połączenia kilku baśni i próba pokazania, jak to wygląda po końcowym "żyli długo i szczęśliwie". Niestety twórcy z tej próby nie wyszli wg mnie zwycięsko, a to za sprawą słabej strony muzycznej i nijakich postaci. Oglądam sporo musicali i w każdym z nich emocje, uczucia są na pierwszym miejscu. W Tajemnicach Lasu emocji brak całkowicie niestety.

• palesilence Polecam obejrzeć wersję teatralną, Akt Drugi jest dłuższy, ciekawszy (choćby repryza "Agony") i bardziej dopracowany.

• mormonau Jaki jest tytuł wersji teatralnej?

• menysek Dokładnie taki sam :D link do nagrania z lat 90. ---> https://www.youtube.com/watch?v=kqCsQCsinK4

• Weronikaaa_fw ocenił(a) ten film na: 6

palesilence Ja to bym w ogóle wywaliła druga część filmu xd,Kopciuszek mógł nie wywalać tej fasolki na ziemie i już ;D
    pomysł był, ale nie końca zrealizowany. Pierwsza część mi się podobała nawet.:)

• Weronikaaa_fw Też uważam iż film się powinien zakończyć w momencie ślubu, był by wtedy o wiele lepszy. :(

• kingaaaaa ocenił(a) ten film na: 7

MalikLove wtedy nie byłoby przesłania ,,uważaj czego pragniesz", chociaż też wolałam pierwszą połowę.