PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796817}

Tajny składnik

Iscelitel
6,3 656
ocen
6,3 10 1 656
Tajny składnik
powrót do forum filmu Tajny składnik

Początkowo oglądałem bez specjalnego zainteresowania, ale że bohaterowie wzbudzili moją sympatię, w miarę upływu czasu byłem ciekaw jak się historia dalej potoczy. Film średni, czyli przeciętny, ale za końcówkę daję oczko wyżej, tzn. 6. Obyczajowy z elementami komediowymi. Realia bliskie naszym sprzed powiedzmy 20 lat, stąd klimat bardziej swojski niż we wspomnianej "Babci gandzi".

Mój debiut macedoński, z którego kinematografią nie jestem obeznany. Całkiem niezła tragikomedia społeczna, piszesz "Realia bliskie naszym sprzed powiedzmy 20 lat,", chyba piszesz przez pryzmat dużego miasta np. Wawy, bo to nasze współczesne realia małych miast, zwłaszcza Polski B.

ocenił(a) film na 8
nietzsche

A małe miasta gdzie tak wyglądają? "Gangsterzy" VW Borą też jeżdżą? Teraz wszędzie jest kolorowo, także chciałbym wiedzieć, gdzie takie szarości jeszcze występują. Mam sentyment do "U Pana Boga za piecem", ale to już dwie dekady, także turystycznie chciałbym odwiedzić "współczesne realia Polski B".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones