PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=248612}
5,9 1 145
ocen
5,9 10 1 1145
7,0 2
oceny krytyków
Tak się robi telewizję
powrót do forum filmu Tak się robi telewizję

Świetny!!!!!

ocenił(a) film na 10

W końcu miałem okazję obejrzeć The TV Set i muszę przyznać, że
film jest naprawdę dobry :) Sigourney Weaver i David Duchovny
są rewelacyjni w swoich rolach. Kręcenie pilota serialu dla TV
potrafi być naprawdę stresujące.

"What if the brother didn't kill himself" :)

ocenił(a) film na 7
LukC

tak film trzyma dobry poziom, Weaver a przede wszystkim Duchovny był rewelacyjny,pomyśleć,że Davida chciałem tak łatwo zaszufladkować tylko do 'Archiwum X',jest to propozycja dla nieco ambitniejszch widzów z pewnością.

ocenił(a) film na 8
adamxx68

Świetna nie powiem żebym wybuchał śmiechem ale uśmiech nie mógł mi zejść z twarzy od początku do końca filmu.Nie jest to żadna z tych głupawych komedii amerykańskich chociaż o nich jest ten film.Gra aktorska była rewelacyjna ja polecam moja ocena 8/10 pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
adamxx68

Dobry film, dobrze zagrany, tylko chciałem zaznaczyć, że komedii w nim mało.

ocenił(a) film na 8
Klarens

*Clarence* masz w zupełności racie nie jest to humor typu pierdzę w stołek ty się śmiejesz.Raczej to z tych bardziej ambitnych komedii pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
LukC

Zgadzam się z komentarzem. To zdecydowanie najlepsza rola Duchovny'ego w jego karierze. Z kolei Weaver była po prostu FANTASTYCZNA! Jako wredna suka Lenny była przezabawna :) Szkoda, że film nie miał żadnej promocji, bo mógłby przynieść jej w końcu upragnionego Oscara.

ocenił(a) film na 9
LukC

Bardzo niedoceniany film i świetna rola Duchovnego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones