PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537022}

Tamara i mężczyźni

Tamara Drewe
5,9 18 215
ocen
5,9 10 1 18215
6,6 9
ocen krytyków
Tamara i mężczyźni
powrót do forum filmu Tamara i mężczyźni

film specyficzny, ogolnie dla wielbicieli brytyjskiego humoru, kina i sielskich widokow. Mnie, ze
wszystkim co angielskie, zawsze bedzie laczyl sentyment, wiec chetnie
obejrzalam...Prawdopodobnie, dlatego tez posiadam 13 odc. Sherlock Holmesa z Jeremy Brettem,
Sage rodu Forsyte'ów, Berkeley Square nie wspominajac o The Wind in the Willows ;-) i innych -
dziesci tytulach, ktore beda mi sie kojarzyly z Wyspami i ktore sobie przywiozlam na pamiatke ;-)

kat_ja1

co oznacza po prostu, ze nie kazdemu moze sie podobac , dla niektorych bedzie nudny, kiepski i o niczym :-)

kat_ja1

To obejrzyj sobie jeszcze "Dziewczyny z kalendarza" i "Wpadke ( org Crush )". Lubisz angielska prowincje, wiec powinno sie spodobac. Jesli moge ci jeszcze cos polecic, to dobre sa seriale BBC. Pamietam jakie wrazenie zrobil na mnie serial "Jane Eyre" ( albo podobnie, nie wiem, czy dobrze zapamietalam tytul) a juz zupelnie uwielbiam "Polnoc-Poludnie" na podstawie powiesci E. Gaskell. To sa kilku-odcinkowe seriale i naprawde mnie wciagnely. Jesli lubisz pejzaze to ten pierwszy bedzie naprawde dobry , ale mozesz tez siegnac do klasyki i np "Dumy i uprzedzenia".
-
Pozdrawiam

kasiak1983

:-) "Dziewczyny z kalendarza" specjalnie mnie nie porwaly? :-/, ale "Wpadke" musze zobaczyc, bo niby kiedys ogladalam, ale chyba jednym okiem ;-) Seriale produkcji BBC uwielbiam, wiele kupowalam wlasnie dlatego i z uwagi na to ;-). Zaluje, ze nie kupilam sobie "Krolowej sniegu" z 2005 roku, wlasnie BBC, online nigdzie tego nie ma. "Polnoc-poludnie"-mam!!, "Dume" z Collinem tez - najlepszy Darcy ;-) "Rozwazna i romantyczna", jak i "Cranford" ;-) " Jane Eyre" z Timothy Daltonem, "Kariere Emmy Harte" i jeszcze sporo;-) Nie moglam sie oprzec serialowi "Wielkie nadzieje", tak jak wizycie w museum Dickensa, ulubionym autorem ksiazek mojego dziecinstwa. Niekoniecznie przyciaga mnie sama angielska prowincja, mieszkalam w Londynie i zawsze bede czuc nostalgie.

Pozdrawiam

kat_ja1

Skoro Dickens, to polecam ksiazke "Dziewczyna w blekitnej sukience" :) Troszke na faktach, fabularyzowana historia milosci Dickensa i jego zony - Katarzyny.
-
Pozdrawiam

kasiak1983

Dzieki, nie slyszalam szczerze mowiac, chetnie przeczytam!

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
kat_ja1

Uwielbiam angielski humor, jednak w tym filmie chyba coś poszło nie tak. Żenada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones