PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166857}

Taniec szkieletów

The Skeleton Dance
7,2 1 806
ocen
7,2 10 1 1806
5,7 6
ocen krytyków
Taniec szkieletów
powrót do forum filmu Taniec szkieletów

(:

użytkownik usunięty

Przez tę animację aż zapachniało dzieciństwem... (: Ah, ten stary, dobry, czarno-biały Disney.

ocenił(a) film na 7

twoje dziecinstwo bylo w 1929r? to masz z 90 lat?

użytkownik usunięty
schiz

Nie, wyobraź sobie, że dziadek pokazał mi to, kiedy byłam dzieckiem, gdy puszczali to jeszcze na jakimś starym kanale.

ocenił(a) film na 7

gdzie sa te stare kanały? na mazurach?

użytkownik usunięty
schiz

Po 1. co Cię to interesuje? Po 2. to było dość dawno temu, nie mam pojęcia. Jeśli masz zły dzień i chcesz się na kimś powyżywać, to znajdź sobie kogoś innego, mnie to nie rusza, a tylko pokazujesz swoją niedojrzałość publicznie...

ocenił(a) film na 7

1.bo interesuje
2.nie zaslaniaj sie niepamiecia
3.gdzie tu widzisz wyżywanie????????
4. CO cie nie rusza?
5. jestem kobietą publiczną

użytkownik usunięty
schiz

Niczym się nie 'zasłaniam'... W Twoich wypowiedziach - przyczepiasz się do wszystkiego. Okej, jeśli potrzebujesz aż takiej prostoty w tym, co się do Ciebie mówi - nawet, jeśli bym pamiętała, nie powiedziałabym Ci o tym, bo nie widzę sensu w opowiadaniu o sobie ludziom, których kompletnie nie znam i którzy są na dodatek tak mało reprezentacyjni. Nie mam również ochoty na kontynuowanie tej żałosnej pogawędki, więc idź dowartościowywać się gdzie indziej. Miłego wieczoru.

ocenił(a) film na 7

reprezentacyjna jest kompania reprezentacyjna.
prezentuj bron!
chodzi ci o mój wygląd?
dowartościowywać ?
pytania to dowartościowanie?
zalosna konstatacja.

schiz

Dziwisz się jakby w dzieciństwie można była oglądać tylko filmy, które aktualnie nakręcono oO

użytkownik usunięty
TheNaturat_2

własnie. fenomenalne!

ocenił(a) film na 8
schiz

Ja oglądałem ten filmik i podobne ok. 1994-1995 roku w TVP 1 o 19:00 jako Wieczorynkę pt. "Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda". Też uwielbiam te stare animacje Disneya. Świetne jest to, że tyle z nich było mrocznych i zbliżonych do horrorów lub do komedii grozy. Tak samo jak "The Mad Doctor", "Haunted House", "Hells Bells".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones