PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10051}
3,9 224
oceny
3,9 10 1 224
Taranthriller
powrót do forum filmu Taranthriller

bo dla samych zdjęć Pawła Edelmana też nie warto. Nie warto ze względu na fabułę, jak również przez sympatię dla Marka Kondrada nie warto. Film jest prosty, budowanie napięcia nieudolne. Parodia czy też tragedia? A może dwa w jednym... Może warto, żeby zobaczyć jak bardzo nie wyszło stworzenie polskiego thrillera... I jak mocno trzeba docenić (w kontraście? czy w ogóle?) polskie produkcje, które nie chcą na siłę zostać sprzedajną papką dla mas. W tym wypadku przetrawioną przez wszechatakującego pająka...

agatonek

smutne co mówisz, nie mogę się wypowiedzieć bo nie widziałąm filmu, ale wyobrażam to sobie... sam temat beznadziejny

ocenił(a) film na 2
butterflysuicide

Ja ten film, widzialem, kiedy bylem maly i uwielbialem kiczowate horrory szcegolnie o pajakach i ten film juz wtedy byl dla mnie slaby. Pamietam tekst - "Tato, Pajak!". Dramat... I do tego reklamowali go w TV, hehe.

butterflysuicide

to po co się wypowiadasz????

zimnybronx

Twoja wypowiedź jeszcze mniej potrzebna ... -.-

mx_natej

w porownaniu do innych polskich horrorow to na prawde nie jest zle - tzn. najlepszy film polski z tego gatunku

zimnybronx

chodziło mi o to że sam temat na polski thriller słaby, nie że temat założony przez użytkownika, ale nie ma to jak napinka. zimnybronx chyba za malo wypiles i nie ogarnales xD

agatonek

Ja kiedyś widziałem ten film...lubie kiczowate horrorki, bo są śmieszne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones