PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840347}
5,6 1 477
ocen
5,6 10 1 1477
4,6 8
ocen krytyków
Tarapaty 2
powrót do forum filmu Tarapaty 2

Zmiana aktorki

ocenił(a) film na 7

Nie wiem po co i dlaczego, ale zmienili aktorkę, która grała Julię. Poprzednia była lepsza

ocenił(a) film na 5
Ginny16

Skąd decyzja, by ekranową Julkę, w której rolę w pierwszej części wcieliła się Hanna Hryniewicka zastąpić Polą Król?

Rozstanie z Hanią było niezwykle trudną decyzją, ale wynikało z prozaicznego powodu - ona po prostu bardzo urosła. Wyglądała raczej jak studentka i nikt na pewno, by nie uwierzył, że ma 13 lat. Zrozumiałam, że mogłabym z nią zrobić film o młodej kobiecie, a nie o dziewczynce. Pisząc scenariusz, cały czas miałam w głowie Hanię i Kubę Janotę-Bzowskiego. Dopiero na etapie prób zrozumiałam, że ona jest do tej roli zbyt dorosła i to się nie uda. Bardzo pomogła nam wtedy reżyserka obsady Julia Popławska, która przekonywała, że w Trójmieście jest dziewczynka, którą warto byłoby do tej roli zobaczyć. To była Pola. Czułam, że mamy niewielkie szanse na znalezienie kogoś równie dobrego jak Hania, ale na szczęście się udało.

krawiec2111

Czyżby Pani Marta Karwowska? :), Jeżeli tak to nie wiem, co zmieniło się od czasu pierwszej odsłony, jednak w drugiej bohaterowie pozbyli się szarych komórek, historia leci na kark na szyje, przez co jest kompletnie nieprzemyślana, reżyserka i scenarzystka w jednym chcę widowni wmówić, iż Karol nie mógł dojść do głosu, dlatego powstało całe to zamieszanie.

Rozumiem, że film jest kierowany dla dzieci, ale nie to nie oznacza, że można tworzyć z widowni łykające każdą bzdurę osoby. Dawno niestety już nie oglądałem takiego gniotka w postaci kina familijnego.

ocenił(a) film na 6
Ginny16

jest okropna, zimna i całkowicie wyprana z emocji, irytująca i nieciekawa, a ten aparat na zębach urody niestety nie dodaje, takim problemem było zdjęcie tego żelastwa do zdjęć, dziwne, że wybrali dziecko z drutami na zębach

Ginny16

To smutne, jakoś musimy się z tą decyzją pogodzić, ale niestety 15-latki czy 16-latki mają już ten wzrost nie taki mały, Hanna H. był taką wrażliwą, uczuciową osobą, czyżby jej wzrost naprawdę przeszkadzał, przecież ten film miał być o prawdziwej przyjaźni, a tu mamy podstawioną inną aktorkę która też w serialu ma na imię Julia, ah to życie, ciężko będzie mi się oglądało tą drugą część

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones