PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701267}

Tarzan: Legenda

The Legend of Tarzan
6,0 55 551
ocen
6,0 10 1 55551
4,1 14
ocen krytyków
Tarzan: Legenda
powrót do forum filmu Tarzan: Legenda

Film na jeden raz

ocenił(a) film na 4

Jak dla mnie niespecjalnie porywający. Film z kategorii „obejrzeć i zapomnieć”. Co do efektów, to zwierzęta ładnie wygenerowano komputerowo, tzn. widać, że są sztuczne (w najnowszej Księdze Dżungli wyglądało to moim zdaniem o wiele lepiej), lecz dało się to przełknąć. Z Jane niby próbują zrobić kogoś więcej, niż damulkę w opałach i pokazać, jaka to jest silna i zahartowana (nawet w rozmowie z Romem nawiązuje do schematu panienki w opresji, gdy odmawia krzyku, aby ściągnąć Tarzana), ale koniec końców i tak jest właśnie ową damulką w opałach, którą trzeba uratować.
Raczej drugi raz tego filmu nigdy nie obejrzę, ale nie powiem, abym jakoś specjalnie żałował czasu, jaki przeznaczyłem na ten jeden seans. Było ok i... to w sumie tyle.

ocenił(a) film na 4
Krzesimirus

Dla mnie te zwierzęta wyglądają okropnie. W ogóle cały film daje po oczach chamskim CGI, podobnie jak w filmie "Bogowie Egiptu". Księga dżungli jest o niebo lepiej zrobiona pod tym względem.
Podobała mi się koncepcja powrotu Tarzana do Afryki, przynajmniej nie dostaliśmy identycznej fabuły jak w Disneyowskim "Tarzanie", ale poza tym mocno przewidywalny. Nie trzymał jakoś specjalnie w napięciu.
"Było ok i... to w sumie tyle." - nic dodać, nic ująć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones