PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701267}

Tarzan: Legenda

The Legend of Tarzan
6,0 55 530
ocen
6,0 10 1 55530
4,0 13
ocen krytyków
Tarzan: Legenda
powrót do forum filmu Tarzan: Legenda

Hmmm

ocenił(a) film na 3

Tragedia. ... tragedia. ... porażka. ...ogulnie wielki gniot

ocenił(a) film na 7
rossi991

Tragedia. Tragedia. Porazka. OGÓLNIE ! Sory ale az oczy bola jak sie czyta.

ocenił(a) film na 3
puma1775

Przepraszam za gramatykę ...

rossi991

Powinieneś przeprosić za ortografię, ale jedno i drugie wydaje się być Ci obce :)

ocenił(a) film na 7
mitsuko76

hehe, dobre i chyba prawdziwe :)

ocenił(a) film na 3
puma1775

Hmm to mi się oberwalo ... niewinny wpis a tu proszę. ... wychodzi na to ze nie znam polskiego

ocenił(a) film na 7
rossi991

jezeli to twoje zdjecie na profilowym, to wygladasz na tyle aby podstawy ortografii znac.......
oczy bola jak sie takie rzeczy czyta. dlatego ci sie dostało.

rossi991

Nie zrażaj się tak od razu. Następnym razem po prostu bardziej się postaraj :)

ocenił(a) film na 4
mitsuko76

To przestańcie spinać dupe o debilny błąd, a nie jemu każecie się NIE ZRAŻAĆ wtf

Wictorias

Coraz więcej tych nie spinających dupy, to i debilizm się szerzy. I zaraża zamiast zrażać.

ocenił(a) film na 5
rossi991

Dzieciaki w podstawówkach już takich byków nie robią co ten facet.
Wstyd!!
hehe

ocenił(a) film na 5
Maverick0069

Robiom, robiom.

puma1775

Tobie natomiast mogę zwrócić uwagę za kiepską znajomość języka angielskiego :) Jeśli już to "sorry" a nie "sory".
Przepraszam za złośliwości, ale bardzo nie lubię językowego niechlujstwa :)

ocenił(a) film na 7
mitsuko76

A to wiem. :) nastepnym razem postaram sie uzyc poprawnej formy. Bede pamietac :)

ocenił(a) film na 5
mitsuko76

Nie lubisz językowego niechlujstwa, ale sama nie stawiasz przecinków tam, gdzie trzeba. Niedobrze.

Zloty_Deszcz

A gdzie twoim zdaniem brakuje przecinka? Z chęcią przejrzałabym kilka twoich spontanicznych wypowiedzi i sprawdziła przecinki. Założę się, że byłoby co poprawiać :)

ocenił(a) film na 5
mitsuko76

W drugim zdaniu Twojej wypowiedzi zabrakło przecinków przed "to" i "a".

Ja, nawet gdy piszę spontanicznie, to przed opublikowaniem tekstu sprawdzam go dwa razy, a jak trzeba, to nawet i trzy :) Poza tym, to nie ja zwracałem uwagę koleżance puma1775, więc już nie rób mi aluzji, że pewnie sam robię błędy, bo oczywiście, robię je, wszak nie jestem ideałem. Ale przecież nie o mnie jest tutaj mowa, prawda? :)
I jeśli mamy być skrupulatni, to gdy zwracamy się do kogoś pisemnie, należałoby zachować formę grzecznościową pisząc "Twoim", "Twoich" - z wielkiej litery :)

mitsuko76

Czego jeszcze nie lubisz? Jeśli wolno zapytać .

ocenił(a) film na 5
mitsuko76

"Tobie natomiast mogę zwrócić uwagę za kiepską znajomość języka angielskiego :)"
To zdanie jest w ogóle nie gramatyczne:)

ocenił(a) film na 5
Maverick0069

Na pierwszy rzut oka niby jest, jednakże jakby się nad tym zastanowić, to chyba nie ma ono błędu. To tak samo, jak ze zdaniem: "Zwróciłem uwagę pannie mitsuko76 za to, że jest niegrzeczna, bo poprawia innych, choć sama pisze z błędami."

„Niegramatyczne” zaś pisze się łącznie ;)

ocenił(a) film na 5
Zloty_Deszcz

wiem:)

mitsuko76

Glupjutka jestes i sdrasnie matralinga

ocenił(a) film na 7
puma1775

Jak dla mnie film z 1 strony fajny,a z 2 niefajny :D.Ta cała historia ciekawa,ale za bardzo chaotyczna.Fajnie pokazane sceny z zwierzakami,choć niestety mało realne.Ja oceniam na naciągane 7.

rossi991

Popieram puma1775
Rossi gniot to jest Twój mózg o ile masz tam coś prócz pustki. Zjazd

ocenił(a) film na 3
skarop

Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię ... a skoro mówisz ze ja mam w głowie pustkę ... to ciekawe co ty masz skoro ci się ten film podoba .... aż mi cię żal. ...

rossi991

rossi, zamiast oglądać filmy w necie, weź dzieciaku wypożycz lepiej z biblioteki słownik ortograficzny, otwórz na "o" przekartkuj chociaż, może zakiełkuje ci coś w miejscu, gdzie inni mają mózgi...

ocenił(a) film na 8
rossi991

Trzeba wyrażać konstruktywną opinię a nie że gniot bo gniot

ocenił(a) film na 8
bigdady33

Dokładnie. Najlepiej napisać, że gniot i jeszcze dać 1 - niestety takich ocen/opinii na filmweb.pl jest mnóstwo.

ocenił(a) film na 7
rossi991

mi akurat film się podobał. fajny, przygodowy film. dobrze nakręcony z pięknymi zdjęciami. obsada tez dobrze dobrana. wiec nie wiem dlaczego piszesz, ze to gniot. ARGUMENTY proszę.

rossi991

Umiesz argumentować! Nie ma to jak oceniać a nie znać się. Oceniłeś film na jakiej podstawie? Coś ty chciał w tym filmie zobaczyć o Tarzanie ? Świetnie pokazana historia człowieka małpy - świetnie przedstawione jego początki w dziczy. Więcej plusów jak minusów. Wróć do Plebani i Ranczo i zapychaj łeb gównem.

ocenił(a) film na 3
fisu89

Weź mi tu nie fisiuj :), bo widać to ty nie masz pojęcia o prawdziwej kinematografii, bo ten film już był http://www.filmweb.pl/film/Greystoke%3A+Legenda+Tarzana%2C+w%C5%82adcy+ma%C5%82p -1984-5944
A to jest remake… obejrzyj oryginał i wtedy zrozumiesz, dlaczego uważam, że ten jest tragiczny… filmy straciły spontaniczność, a żeby przyciągnąć ludzi do kin filmy są sztucznie napompowywane… konsumpcjonizm do tego doprowadził niestety… Kina studyjne przyciągają osoby zainteresowane filmem „głębiej”, niż… klientów, co przekłada się na zainteresowanie na stałym poziomie…Ja szukam czegoś mniej przytłaczającego, chcę oderwać się od konsumpcyjnego świata. A ty dla mnie jesteś takim KONSUMPCJONISTA. … który nakręca popyt na takie filmy… remake nigdy nie bendzie tak dobry jak oryginał, a na pewno nie w tych chorych czasach… fisu myśl trochę, bo patrząc na twój pogląd życiowy to ty kariery w życiu nie zrobisz…

rossi991

Oceniasz czyjeś poglądy po przez wypowiedź a problem sprawia Ci wyraz "ogólnie". Mówisz o karierze, że nie zrobię a jaką masz pewność, że już nie zrobiłem? Nie oceniaj filmu z 2016 poprzez film z 1984. Gdyby nie było filmu z 1984 to ten jakbyś ocenił ? Oceniaj TEN film a nie TAMTEN dlaczego? Dlatego, że mineło 32 lata od TAMTEGO filmu do TEGO i świat się zmienił, technologia poszła do przodu, ludzie się zmienili - poglądy się zmieniły tak samo jak i popyt na produkty. Jakby film z 1984 wypuścić teraz to dopiero byś wyklinał film od tragedii. Więc jak mówiłem oceniaj TEN film a nie TAMTEN.

ocenił(a) film na 3
fisu89

ja oceniam .... to tyś wyskoczył że mam do Plebani wrócić.... i to tyś wyskoczył z pretensiami odnośnie mojej oceny filmu ....więc sie zastanów bo widzę że nie ogarniasz ... tak , świat sie zminił masz racje ale czy podoba ci sie kierunek ku czmu to wszystko idzie.... bo mi nie... fajnie ze nagrali nowego TARZANA... tak żeby ci inni nowi ludzie go zrozumili ...ale to jest REMAKE ... i na mnie to szału nie robi wole oryginał widocznie mam stare poglondy bo jak ty to powiedziałeć "czasy sie zminily i ludzie sie zminili... masz racje patrzac na to co sie dzieje teraz w europie .... to napewno sa zmiany na leprze .... hehe ... szkoda mi cie , ale nie mam zamiaru wyrywać cie z tego konsumpcjonizmu... niestety wiele ludzi ma płytkie umysły i takie filmy sie sprzedaja .... podaż daje popyt.... az strach pomyślec w jaka strone zmierza ten świat ... PS niesety ale ortografia nie należy do moich mocnych stron... :) "ogólnie" :) i nie złośc sie każdy ma prawo do swojej opini ....

rossi991

Zakończę to nie równą wymianę zdań. Idę na placki ...

rossi991

rossi991, nie ma sensu dyskutować z tymi pajacami.
To są typowe polaczki, nie potrafią zaakceptować tego, że ktoś może mieć inne zdanie niż oni ;) .

użytkownik usunięty
luk4s7_1992

Komorowski także nie jest mistrzem ortografii, a wysokie stanowisko jednak miał... Nie oceniaj ludzi po ilości błędów ortograficznych...

ocenił(a) film na 5
rossi991

Film rzeczywiście słaby. Efekty bardzo słabe i sztuczne.

Najlepszy film o Tarzanie to "Greystoke: Legenda Tarzana, władcy małp " 1984 z C.Lambertem,
który świetnie zagrał tę postać. Niestety nowa wersja to jakieś popłuczyny.

ocenił(a) film na 3
rossi991

Zgadzam się w 100% procentach. Film nudny i wtórny. Brakowało jeszcze tygrysów.

rossi991

Osobiście - próbowałem doszukiwać się tutaj jakiś pozytywnych aspektów, ale nie. Green screen bije na oczy (po komentarzach myślałem że tego nie wyłapię, ale się nie da bo to po prostu widać), w niektórych momentach ma się wrażenie że film jest robiony totalnie po najniższych kosztach. Fabuła też nie porywa, a Jane ... Porwana, zastraszana - a po jej minie odnosiło się wrażenie że jej wszystko jedno czy się z nią coś stanie czy nie. Moja ocena: 4.

rossi991

Zastanawiałem się co mi w tym filmie nie pasuje...w końcu odkryłem robił to Warner Bros i zjebał po całości
w Disneyowskich remake'ach trzymają się chociaż fabuły z bajek, a tu biały Tarzan nagle walczy o wolność uciśnionych czarnych
tubylców itp pierdoły szkoda czasu na ten film.

ocenił(a) film na 3
tomo1945

Też jestem Tym filmem zażenowany xD

ocenił(a) film na 2
rossi991

Zgadza się rzadko się zdarza aż tak słaby i beznadziejny film....

rossi991

Aż mi szkoda gdy czytam komentarze od innych osób. Nagonka na całego, a to tylko z powodu błędu ortograficznego. Każdemu może się podwinąć noga, niektórym częściej, być może z powodu dysleksji. Radzę wyjąć kije z dupy. A co do opinii Pana to zgodzę się, okropny gniot. Niestety nie wytrzymałam i nie obejrzałam do końca. Myślę, że nawet nie trzeba podawać powodów ku takiej ocenie jaką Pan podał.

Liliott

Cóż kwestia gustów nie miałem problemów z obejrzeniem do końca, zgodzę się że CGI słabiutkie jednak uważam można obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones