PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701267}

Tarzan: Legenda

The Legend of Tarzan
6,0 55 540
ocen
6,0 10 1 55540
4,1 14
ocen krytyków
Tarzan: Legenda
powrót do forum filmu Tarzan: Legenda

Sory ale już na samym początku trąci ten film bzdurami. Pewnie tarzan będzie niezniszczalny tak jak jego spodnie. Szkoda że nie oddali praw fizyki tak jak w księdze dżungli. Mamy takie czasy że w kinach nie odtwarza się już realności tylko puszcza napakowane bzdurami since fiction.

ocenił(a) film na 9
TheFranek

To jest film na podstawie bajki, nie mogą nagle pokazać, że bajkowa postać jest realna (już wychowanie przez małpy wydaje się mało prawdopodobne więc powinieneś przyczepić sie do pierwowzoru, którym była książka, nie do filmu którego jeszcze nawet nie widziałeś). Już nawet w książce Tarzan był opisany jako postać niemal nadludzka więc to chyba oczywiste że takiego chcieli pokazać go w filmie. Chcesz realności? Oglądaj filmy obyczajowe, dramaty, komedie, trzymaj się z daleka od przygodowych i science fiction skoro przeszkadza ci brak praw fizyki.

darkmachine

Nie pisz mi tu co mam oglądać. Księgę dżungli nakręcili z zachowaniem praw fizyki to i to mogli zrobić. Otoczka i fabuła jest bajkowa ale dodawać tam super moce rodem z Marvela to nieporozumienie.

ocenił(a) film na 9
TheFranek

Tylko zasugerowałam. No i nie wiem czy w Księdze Dżungli aż tak te prawa fizyki zachowali. Poza tym, przypominam, Tarzan w książce ma siłę i zdolności niemal nadludzkie więc nie będzie błędem pokazanie tego w filmie.

darkmachine

Ok, rozumiem. Z mojego punktu widzenia mam zwyczajnie dość promarvelowskich superbohaterów. Zwyczajnie dość, może to jest dobre dla nastolatków. Dobrej fabuły i gry aktorskiej nie zastąpią efekty specjalne.

ocenił(a) film na 9
TheFranek

Rozumiem i po części się zgadzam, ale z drugiej strony ja (jako od dawna nie nastolatka) zawsze chętnie się wybieram na marvelowskie produkcje ze względu na to że przyjemnie się je ogląda głównie dzięki dobrze dobranej obsadzie i wysokiej jakości efektom specjalnym . Chociaż w Tarzanie pokładam nadzieje, że dadzą fabułę która pokaże jakieś wartości a i może trochę coś mnie zaskoczy. Jak na razie mają plusa za aktora który wcielił się w postać Tarzana. Po raz pierwszy chyba spotykam się z tym że do takiej produkcji dają kogoś kto nie ma twarzy niczym Ken od Barbie, a wygląda bardziej jak przeciętny facet (nie licząc klaty, w końcu to Tarzan). Już tutaj postawili na swego rodzaju realizm więc i może film też nie będzie zły.

ocenił(a) film na 6
darkmachine

Aleksander wygląda raczej mało przeciętnie :P

ocenił(a) film na 9
marinella

urodą tak, ale chodziło mi raczej o to, że nie dali jakiegoś mega przystojnego lalusia z wyrzeźbioną klatą. Alexander nie wygląda na typowego przystojniaka, raczej jak już mówiłam jak przeciętny facet ale o nie przeciętnej urodzie.

darkmachine

Nietypowy a jednak przystojniak :)

ocenił(a) film na 7
darkmachine

dokładnie

ocenił(a) film na 6
TheFranek

nie wiem czy już widziałeś film czy nie - ale juz przysłowiowo oceniłeś książkę po okładce
mały spoiler - spodni nie nosił jak był w dżungli ( zanim trafił wśród ludzi )
a co do samego filmu - kino rozrywkowe nie ma co wymagać jakiejś głębi na minus to może za dużo CGI

ocenił(a) film na 10
TheFranek

Mamy takie czasy, że ludzie ocenią i krytykują film nie oglądając go. Przykre.

ocenił(a) film na 8
natala17x

Dokładnie to samo chciałam napisać, jak zobaczyłam ten temat. Tragedia.

TheFranek

Ja się raczej pytam, czemu nie miał zarostu jako dorosły? xD a tak na marginesie, ten film z bajką ma tylko wspólny tytuł, nic innego ;)

ocenił(a) film na 4
TheFranek

Może nie zdążył przypakować nóg przed zdjęciami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones