PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701267}

Tarzan: Legenda

The Legend of Tarzan
6,0 55 540
ocen
6,0 10 1 55540
4,1 14
ocen krytyków
Tarzan: Legenda
powrót do forum filmu Tarzan: Legenda

Dawno się tak nie wynudziłem podczas oglądania filmu, ale nuda to nie jedyna i chyba nie najważniejsza wada tego zakalca. Jego akcja przez większą część czasu toczy się w Kongu gdy Belgowie przeprowadzali w nim ludobójstwo mordując KILKADZIESIĄT MILIONÓW Kongijczyków, ale w filmie mówi się tylko coś tam o jakimś niewolnictwie.
Dla mnie żenada.

taksidrajwer

Podczas krawych rządów Leopolda II zginęło ok 10 mln Kongijczyków. Gdyby to było kilkadziesiąt milionów jak mówisz, to nie tylko zniknęłaby czarna ludność z Kongo, ale i z całej Afryki..W tamtym czasie liczba ludności Afryki wynosiła niespełna 100 mln.

TomasT

Nie tłumacz burakowi bo on się zatrzymał na "Krzyżakach"
Pozdrawiam historyków

skarop

Ja nie studiowałem historii (niestety), ale bardzo się nią interesuję i nie lubię jak ktoś aż takie babole wypisuje. Nie odpisywałem na ten post tylko Taksidrajwerowi, ale chciałem aby wszyscy wiedzieli, że to co pisze to brednie. Nie rozumiem także czemu film o Tarzanie miał mówić o tym ludobójstwie. Czy wszystkie filmy o dzikim zachodzie powinny wspominać masakry Indian? Czy Indiana Jones powinien opowiadać o okropieństwach I i II wojny światowej? Moim zdaniem nie byłoby dobrym pomysłem aby w filmie przygodowym wspominać o tak ważnej rzeczy jak ludobójstwo. To zbyt poważna tematyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones