PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701267}

Tarzan: Legenda

The Legend of Tarzan
6,0 55 559
ocen
6,0 10 1 55559
4,1 14
ocen krytyków
Tarzan: Legenda
powrót do forum filmu Tarzan: Legenda

Tarzan to jedna z lepszych książek jaką czytałam, oraz jeden z pierwszych filmów jaki oglądałam gdy byłam dzieciakiem (stare czasy kiedy jeszcze bajki oglądało się na kasecie wideo :D), więc nie mogę się doczekać filmu. Zwiastun mi się nawet podobał, jednak co mi trochę wadziło:
1. Za dużo komputera - dobre efekty specjalne służą filmowi, ale bez przesady, boję się trochę, że to może zniszczyć film.
2. Margot Robbie - nie wiem dlaczego, nie mogę po prostu patrzeć na tą kobietę. Denerwuję mnie jej mimika twarzy i wydaję mi się (tutaj przepraszam jak kogoś urażę) strasznie sztuczna. Zwłaszcza, że wiele innych dobrych aktorek było branych pod uwagę do roli Jane (np. Emma Stone, Emma Watson, Gabriela Widle , Jessica Chastain itd.)
Widziałam też w ciekawostkach, że reżyserem branym pod uwagę był też Guillermo del Toro, więc trochę szkoda, że zamiast niego wybrali Yatesa, ale może, może jakoś to pójdzie, a jakie są wasze wrażenia po zwiastunie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones