PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794619}

Tau

5,8 13 397
ocen
5,8 10 1 13397
Tau
powrót do forum filmu Tau

Całkiem ok 6/10

ocenił(a) film na 6

Całkiem ok, ciekawy pomysł, dobra gra aktorska, fajny klimat, jedynie co psuje trochę ten film i ogólną ocenę to słaba końcówka ale kto lubi tego typu filmy śmiało może oglądać:)

slobi

A dziewczyna podobna do Brittany Murphy

ocenił(a) film na 6
stass

No może trochę ale jak dla mnie Maika Monroe ładniejsza no i młodsza:)

ocenił(a) film na 6
slobi

Pewnie,że ładniejsza.Maika jest mówiąc brzydko zaj....sta,bardzo mi się ta dziewucha podoba.Zobaczycie,że jeszcze będzie o niej głośno w Holyłódż.

stass

miałam dokładnie takie samo skojarzenie

ocenił(a) film na 6
stass

Dokładnie ;)

slobi

W całej masie filmów które są w kinach, TV i w sieci, to film który oceniasz na 6/10 to nie jest "całkiem spoko" tylko "całkiem do d...".
Niestety ale to jest kolejna produkcja filmowa Netflixa do zapomnienia, po Bright i Anon. Szkoda.

ocenił(a) film na 6
Kubala_82

Dla Ciebie do zapomnienia dla innych nie...

Kubala_82

6/10 to ocena "niezły". No chyba, że jesteś jednym z tych co mają ocenę dwustopniową 1 albo 10.

ocenił(a) film na 5
slobi

Końcówka była do przewidzenia. Mnie najbardziej przeszkadzało "przekoloryzowanie" na siłę wszystkiego dookoła. Grać kolorami to trzeba umieć przykład, Za czarną tęczą. Tam gra kolorów jest piękna. Tutaj strasznie przeszkadza. Ale film do obejrzenia w nudny wieczór. Temat znany i oczywisty.

ocenił(a) film na 6
slobi

Film ogólnie na 6*, nie był zły, ciekawy scenariusz, gra aktorów, tylko końcówka do przewidzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones