PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727}

Taxi

7,1 138 276
ocen
7,1 10 1 138276
6,0 13
ocen krytyków
Taxi
powrót do forum filmu Taxi

był całkiem spoko ,ale gdy za każdym kolejnym razem widzę to na tvp to rzygać mi sie chce

ocenił(a) film na 9
multipiracius

Naprawdę a ja miałam zupełnie odwrotnie za każdym razem gdy widziałam w telewizji patrzyłam kawałkami i myślałam kolejny sezon na taxi i titanica w tv a wreszcie wczoraj jak sama z siebie postanowiłam obejrzeć taxi to aż żałuję , że nie poznałam się na nim wcześniej. Bardzo dobry i śmieszny film ;)

TrefnaPanna

Cała seria jest zabawna i idealna do oglądania w wolnym czasie, chyba głównie przez stałą podstawową obsadę aktorską. Piąta część też by się sprzedała itd, obejrzałbym na pewno.

ocenił(a) film na 9
akron

Też bym chciała zobaczyć 5 zanim weszłam na filmweb właśnie zastanawiałam się jakby ona mogła wyglądać ;)

multipiracius

To czemu nie zmienisz oceny?

ocenił(a) film na 6
multipiracius

Mam to samo, ta komedia nie przeszła dla mnie próby czasu. Może nie aż tak ostro, że bierze na wymioty, nadal się da obejrzeć, ale już nudzi. Musiałem więc obniżyć ocenę na 6. Z pozostałymi częściami jest jeszcze gorzej.

chemas

mękolenie gimbusa, któremu nic nie pasuje.

ocenił(a) film na 10
multipiracius

Przepraszam ja na TVP widziałem pozostałe trzy części,a tą pokazuje Polsat ew. TV Puls,ale na TVP 1cz. nie widziałem....zresztą mniejsza o to,ja ten film pokochałem od pierwszego obejrzenia na Polsacie i choć drugą część pokochałem bardziej,trzecią tylko polubiłem,czwarta to przegięcie,to od czegoś trzeba zacząć oglądanie serii!!!

multipiracius

to po co oglądasz? masochizm??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones