PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30986}

Teksańska masakra piłą mechaniczną: Następne pokolenie

The Return of the Texas Chainsaw Massacre
3,7 5 381
ocen
3,7 10 1 5381
Teksańska masakra piłą mechaniczną: Następne pokolenie
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną: Następne pokolenie

Nie rozumiem .. Może mi ktoś to wytłumaczyć?

ocenił(a) film na 7
Filip69x

bo fani horrorów nie lubią parodii horrorów :)

yeticzek

to nie jest parodia jak juz horror komediowy chociaz nwm czy komediowy bo nie ogl jeszcze

ocenił(a) film na 7
hercules38

aha... eee... nie oglądałeś XD

yeticzek

no jeszcze nie ;p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
arieljarosz

naucz sie czytac

ocenił(a) film na 1
arieljarosz

słyszałem ze golisz wacłąwa czy to prawda ;p

ocenił(a) film na 1
hercules38

WTF? XD

arieljarosz

sprawdz w necia jak nie wiesz o czym mowie ;p

ocenił(a) film na 9
Filip69x

też tego nie rozumiem. To nie jest parodia. To inny lewel poj*baństwa.

ocenił(a) film na 9
Filip69x

Stąd, że to profanacja serii jak jasny gwint. Jako oddzielny film może i by się sprawdził, dlatego dałam aż 6, ale jako kontynuacja rzeczywiście zasługuje na nie więcej, niż 3. Szczególnie boli to, co zrobili Leatherface’owi. Wszyscy, którzy za tym patrzadłem stali, powinni się wstydzić.

ocenił(a) film na 1
Filip69x

Bo to dziadostwo

ocenił(a) film na 7
arieljarosz

Dziadostwem jest twoja obecnosc na tym portalu i
sztuczne zaniżanie ocen. Nie rozumiesz parodii to nie oglądaj

ocenił(a) film na 1
Flat_Eric

Ale jak lubisz ,tragiczne wykonanie , jak na parodie śmieszne to nie było w ogóle, zero gore, napięcia, klimatu, gra aktorska okropna to se lub, parodie lubię, jak są DOBRE

ocenił(a) film na 1
Flat_Eric

I kolejny debil, zaniżają oceny tylko ludzie którzy dają same 1

Filip69x

Wg mnie z oceny widzów.
Proszę bardzo.

ocenił(a) film na 3
Filip69x

bo to kupa od ktorej wieksza jest tylko 2 część teksańskiej.

ocenił(a) film na 8
Filip69x

Bo nie którzy są za głupi by zrozumieć ten film i jego przekaz. Jesli czegoś im sie w napisach nie wyjaśni lub w epilogu, to miotają się ze "bez sensu". Slyszalem nawet zarzuty, ze film byłby dobry gdyby nie tytuł sugerujący kontynuacje TCM. - nic bardziej mylnego. Ta część jest grą z widzem na granicy parodii a psychodeli na ostrym kwasie. Zakończenie wszystko jasno wyjaśnia, jaśniej się nie da. SPOJLER: za rodzinka Slaughter stoją tzw Illuminati/faceci w czerni, a wszystko jest zaaranżowane by "final girl" doznala czegos w stylu duchowego oczyszczenia. A wiec Villmer oraz jego familia odgrywaia na zlecenie zdarzenia z TCM, będąc kukiełkami w rękach ludzi w czerni. Zauważcie, ze Villmer boi jak sie ich, z psychola staje sie bezbronnym człowiekiem, rugaja go przy jego dziewczynie, wyśmiewają jak moze z nim byc. Co do Leatherfacea - mozliwe ze to nawet nie ten Leatherface, tylko faktycznie transseksualny brat Villmera mający grac jego role. Slaughterowie nie musza miec nic wspólnego z Sawyerami.Nie ma jasnych odpowiedzi, dlatego jest to quasi kontynuacja- wariacja a nie TCM part 4. Ale to nie absolutnie nie zabiera temu filmowi niczego. Widownia nie zrozumiala tej gry z widzem, nieliczni zrozumieli i cenią tę część. TCM - TNG jest świetnym filmem, jak cała oryginalna seria, i na prawdę to co tu sie dzieje trzyma się kupy - tylko trzeba uznać że to Slaughter to nie Sawyerowie, i ogladac ze zrozumieniem. Pozdrawiam

Filip69x

Może dlatego że jest to horror komediowy.Ja osobiście jestem fanem Teksańskiej piły.Widziałem wszystkie części,ale ze względu że ta ma wątki komediowe jeszcze do tej pory nie oglądałem,bo jakoś to mnie zniechęca.Dla mnie horror to musi być horror,czyli straszny.A nie bawić.Od poprawiania humoru to są komedie ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones