PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33860}

Teksańska masakra piłą mechaniczną 3

Leatherface: Texas Chainsaw Massacre III
5,6 4 012
ocen
5,6 10 1 4012
5,7 3
oceny krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną 3
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną 3

Nie ma wstydu

ocenił(a) film na 7

Po poprzedniej części wszystko mnie zadowoli, a ten film zdawał się całkiem przyjemnym powrotem do korzeni. Nie ma nic wspólnego z poprzednimi częściami, nie pozostaje w ciagłosci nawet z pierwszym filmem, ale nawiązuje do niego wiele razy. W ogóle, klimatem przypomina znacznie bardziej pierwszy film, fabuła jest logiczna, spójna i trzyma w napieciu.
Film jest poprawną i godną kontynuacją rewelacyjnego klasyku, nie wiem czemu inni sie tego filmu czepiają. Ja osobiscie polecam.

mim1312

Niektorzy nie sa w stanie dopowiedzieć sobie pewnych spraw. Juz w pierwszym filmie sugerowano, ze kanibali moze byc wiecej niz rodzina Sawyer. Prace stracilo sporo osob, o czym wspominal w vanie syn Draytona Sawyera. To samo mówi Tex, na temat Alfredo,goscia ze stacji. Kryzys odbil sie na calej prowincji - nie było powiedziane ze zostal jedynie Drayton z rodziną. Leatherface wraz z dziadkiem zostali przygarnieci przez inna rodzine z miasteczka, ktora rowniez w nim zostala i byla w zmowie z Sawyerami. Remake podobnie sugerowal, ze rodzin było wiecej wspopracujacych z klanem Sawyerow (np dwie kobiety z przyczepy). Ot cała historia. Ciężko było to jasno poprowadzic, z racji komediowa i pastożowa formułe dwójki - nie mamy stuprocentowej pewnosci jak to sie na prawde potoczyło. Jednak wydaje sie jasna jedynie smierc Draytona i goscia z blaszka we łbie/syna.

ocenił(a) film na 8
mim1312

Jak dla mnie jedna z lepszych części tej chorej rodzinki w akcje z Juniorem na czele.Nawet jego nowa piła podarowana przez braciszków elegancko się prezentowała.W sam raz żeby zrobić rzeź he he

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones