PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=865241}

Teksańska masakra piłą mechaniczną

Texas Chainsaw Massacre
4,1 13 565
ocen
4,1 10 1 13565
4,4 11
ocen krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną

Nie wiem po co ludzie mają problemy do tego filmu. Sam tytuł już daje do myślenia że będzie to nic innego jak krwawa sieczka co nic innego nie ma nam do zaproponowania. Colin Stetson jak zwykle wykonał świetną robotę tworząc muzykę do filmu. Zakończenie mnie zaskoczyło i to bardzo.

ocenił(a) film na 8
straszek338

Zgadzam się ciąg dalszy krwawej sieczki wyszedł naprawdę bardzo dobrze.Piła chodziła,kończyny latały w powietrzu,krew się lała strumieniami i o to chodziło.Zakończenie przewidywalne,ale widowiskowo wyszło.I mamy jeszcze furtkę otwartą na kolejną część ;)

ocenił(a) film na 7
straszek338

Ja w sumie też się fajnie bawiłem i nie wiem, czego niektórzy oczekiwali. Miał być durny, krwawy slasher i był :P

użytkownik usunięty
dovio

Końcówka gorsza niż śmierć Hanki Mostowiak w kartonach.

ocenił(a) film na 6

Końcówka bardzo typowa ślą slasherów, nie ma się więc o co spinać.

użytkownik usunięty
kamil12580

Oczywiście. Leatherface dostał piłą po ryju, wpadł do wody, gdzie natknął się na rekiny z "Sharknado", które przekazały mu dar nieśmiertelności i w ten oto sposób Pan Piła zmartwychwstał i dokonał dekapitacji dziewczyny. Seems legit. No scam. 100% proof. 

ocenił(a) film na 4
straszek338

Może i tak ale ta część jest gównem w porównaniu choćby do chainsaw massacre the beginning

ocenił(a) film na 6
straszek338

Ta końcówka to już była na siłę, mogli już zostawić Mel i by logiczniej wyszło, dodając że i tak z tych młodych była tam najlepiej zagrana i jakieś emocje pokazywała w przeciwieństwie do drewnianej i nijakiej siostrzyczki.

ocenił(a) film na 8
straszek338

Dokładnie to slasher czystej wody, ale bardzo dobrze zrealizowany, z klimatem, trochę głupotek jest (ale to w tego produkcjach raczej norma). Ja się nie zawiodłem, oczekiwałem krwawego, świetnie zrealizowanego slasherka z odniesieniami do filmu sprzed 50 lat i to otrzymałem .

tomasz1709

Film miał fajny klimat i nawet trzymał w napięciu do momentu sceny w autobusie. Później zaczęła się jakaś dziwna sieczka + resztki i tak już słabego scenariusza.
Na +
1. Sceny gore :-) Złamana ręka, złamana noga i ogólne sceny do momentu sieczki w autobusie i całej reszty po niej.

2. Brak homo, a Netflix lubi być homo :-)

3. Brak damskiego lektora.

Na -
1. Główna bohaterka! Mogli wybrać kogoś ładniejszego.

2. Kto robił zakupy dla LEATHERFACE? On sam? Był na miejscu jakiś sklep? Byli jacyś mieszkańcy, czy tylko ta trójka? Leatherface, matka i teksańczyk? Jedyny sklep jaki kojarzę to ten z początku filmu, ale trzeba było tam dojechać.

3. Wyjątkowo krótki. Można w prosty sposób rozbudować fabułę i zrobić z niego przynajmniej 90 minut.

ocenił(a) film na 8
quki25

Gadałem z LEATHERFACE.Mówił że zakupy robił online z Pyszne.pl,kurier jemu i matce dowoził jedzonko.Sorry głupia odpowiedź na głupie pytanie

ocenił(a) film na 4
quki25

Mam nadzieję, że trollujesz

ocenił(a) film na 8
straszek338

Zgadzam się! Świetnie się bawiłam :D nie wiem czego ludzie oczekują, skoro oglądasz Teksańska Masakrę to nie oczekujesz niczego więcej niż właśnie Teksańskiej Masakry, proste!

użytkownik usunięty
vados

Ja ci powiem czego oczekują widzowie. Chociaż minimum logiki świata przedstawionego. Ale jak ktoś wyłączy swoje szare komórki do cna to będzie się świetnie bawił i nie zadawał żadnych pytań po seansie. Można i tak odbierać filmy, ale po co?

ocenił(a) film na 8

Każdy odbiera film na swój sposób :)

ocenił(a) film na 5
straszek338

Ja mam największy problem z postacią Sally Hardesty. Miała być Laurie Strode ver. 2.0, ale równie dobrze mogłoby jej nie być a i tak film by na tym nie ucierpiał.

ocenił(a) film na 3
straszek338

https://youtu.be/oBH2dmfjrCY - masz argumentacje, której tak bardzo szukałeś.

straszek338

Ja pie***le ale tandeta, nie ma jak odgrzać kotleta by go spie*****ć, w dodatku tak głupi film że brak słów

ocenił(a) film na 6
Remigiusz189

Ale się napiąłeś na ten film, spokojnie :) to nie jedyny wątek na tym forum, gdzie mieszasz go z błotem, musiał Ci Leatherface mocno nadepnąć na odcisk. Tutaj ładnie zacząłeś, rymowało się, nawet w myślach bit dorzuciłem, ale szybko poszło w wiersz biały lub faktycznie słów zabrakło, szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones