PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34450}

Angel's Egg

Tenshi no tamago
7,7 3 456
ocen
7,7 10 1 3456
7,3 3
oceny krytyków
Tenshi no tamago
powrót do forum filmu Tenshi no tamago

Nie oszukujmy się, nie każdy poczuje surrealizm każdą tkanką swojego jestestwa, ale ci którzy poczują, zachwycą się, przestraszą, w każdym razie nie zapomną łatwo. Osobiście uwielbiam ten film, chociaż nie ogląda się go łatwo. Muzyka jest wspaniała, animacja na najwyższym poziomie, do tego wcale nie postarzała się aż tak bardzo... Do tego oglądając miałam rzadkie ostatnio wrażenie obcowania z prawdziwą sztuką. Szczerze polecam miłośnikom egzystencjalizmu, wszystkim zainteresowanym oniryzmem, surrealizmem, symbolizmem. Świetne.

ocenił(a) film na 10
Anthemaar

Zgadzam się w 100% To jeden z moich ulubionych filmów, bardzo specjalny.

Anthemaar

walnij się w czambo

mikxwhy

BAZA

Anthemaar

,,Znakomite kino dla "wybranych" ''
I w tym momencie zaprzestałem dalszego czytania.
Nie ma to jak podbijać swoje ego, tylko i wyłącznie dlatego, że lubi się niszowe, wręcz obskurne anime.

ocenił(a) film na 9
Seventy1

U mnie to samo!
Uwielbiam wręcz, jak jacyś samozwańczy eksperci sami siebie za nie wiadomo jakich kinofili mają.

ocenił(a) film na 8
budapest

Ciekawe , czy to nie ty aby mieniłaś się jako ta która jedna z niewielu zna twórczość rosyjskich/radzieckich reżyserów . Znasz Lwowicz Treivas ekpertko .

Seventy1

dokładnie. kino dla wybranych... a potem wypisanie słów z słownika wyrazów obcych: egzystencjalizm, oniryzm, surrealizm, symbolizm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones