PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723372}

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Dark Fate
6,0 31 125
ocen
6,0 10 1 31125
5,0 13
ocen krytyków
Terminator: Mroczne przeznaczenie
powrót do forum filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

Mam nadzieję że tym razem zrobią coś naprawdę porządnego w stylu T1 lub T2, chociaż sądząc po twarzach aktorów to wyczuwam bardziej komedyjke w stylu T3 niestety... Gabriel Luna jako terminator? On się nie nadaje moim zdaniem. Dobra kontynuacja powinna smierdziec, być brudna, brutalna i przerażać, niczym bezduszna bezbrwiowa twarz Arniego z pościgu w garażu z T1 :) pozdrawiam fanów :)

miHalekk

Niestety inne czasy inny klimat nigdy nie doscignie sie pierwowzorow gdy bylismy nastolatkami tez inaczej to odbieralismy

miHalekk

Też się boję żeby kupy z tego nie było aktora który gra drugiego Terminatora nie znam ale widzę że nie pasuje moim zdaniem nadawał by się do tego teamu z arnoldem np. Vin Diesel lub the rock z szybcych i wscieklych

ocenił(a) film na 6
macko789m

Raczej nie,zbyt rozpoznawalni.

ocenił(a) film na 1
miHalekk

Twarze aktorów to jedno (jacyś tacy zniewieściali :D ), druga sprawa to gdzie jest JOHN CONNOR? A trzecia sprawa to taka, iż ten terminator ma być kontynuacją T1 i T2, a przecież skynet został niby zniszczony w T2, tym bardziej, że T2 miał także alternatywne zakończenie, gdzie już Sara była stara z John miał dzieci.

ocenił(a) film na 10
marcin0218

Chces spojler odnosnie tego gdzie jest John ?

ocenił(a) film na 1
miHalekk

Tu nie ma na co czekać. Terminatora już dawno zepsuli. Dwie pierwsze kultowe części są genialne i jedyne słuszne. Kolejne to stopniowe zanurzanie się w szambo. Dark Fate to będzie kolejna baja z kiepskim cgi dla młokosów.

ocenił(a) film na 3
Calvera81

Niestety , trailer to potwierdza.....:/

ROBERTHUNT

Mam wrażenie, że już ten serial Kroniki Sary Kornor ukazuje wyższy poziom kontynuacji po T2 niż to coś co ma wyjść...

Michello_352

Trailer to katastrofa.
Feminator, LGBT-1000 to najczęstsze komentarze na kanale youtube.
kultowy Terminator to Arnold i mięśnie
tu mamy androgeniczną postać, (promocja( lgbt), młodą latynoskę (sprzeciw wobec polityki imigracyjnej Trumpa) i tu jedyny plus w tym koszmarze: Sarah Connor. Zły terminator z charyzmą studenta dorabiającego w starbuksie rozwala strażników służb antyimigraacyjnych, babochłop skopuje faceta - feminizm itp
bardzo POprawny POlitycznie terminator.
każdy chyba szanuje Jamesa Camerona (który jest tu producentem) za T1-22 oraz alien2.
okłamał jednak fanów obiecując kontynuację T2 - jest to bowiem Terminator Genisys 2 - tylko znacznie gorsze.
aha ! Arnold pokazuje się na parę sekund, pradopodobnie pojawi sięna parę minut ,aby uwaruygodnić tą bzdurę i z lindą zainkasować te parę mln usd gaży.
KONIEC TERMINATORA

ocenił(a) film na 1
najszybszeodchudzanie

Jest tak jak piszesz. Niestety. Kolejny Terminator do kibla.

ocenił(a) film na 7
Alfred_Hugecock

a widzales go lebku? to masz chody .Do USA,hollywood i te rzeczy

ocenił(a) film na 5
Marek_201

W UK była premiera w środę, film dramat :)

ocenił(a) film na 8
przemmaj85

Film świetny! Najlepsza część Terminatora obok T2!

ocenił(a) film na 5
VirtuOz

Cieszę się że Ci się podobał. Mi od połowy kompletnie nie przypadł do gustu. Nie lubię kiedy z thrillera robi się komedie. Miny Anglików po seansie mówiły wszystko. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
VirtuOz

Haha! Najlepszy obok T2? Że niby lepszy od genialnej jedynki? Weź człowieku przestań ćpać czy tam wąchać klej bo ci na mózg siada :)

ocenił(a) film na 8
Alfred_Hugecock

Cóż można powiedzieć . Na plus że jest Arnold i Linda i chyba końcowa scena walki. Jak i pomysł rozdwojenia terminatora. Reszta taka sobie do kina pójdę bo jestem fanem serii.

ocenił(a) film na 10
najszybszeodchudzanie

Przesadzasz . W zadnym punkie nie robia z Grace babochlopa i jak ma flashback i jest mloda to ma dziewczece ubranie i warkoczyki . Spodziewasz sie ze zolniez z dystopicznej przyszlosci bedzie wygladal jak czarna wdowa z marvela z falujacymi lokami ? Poprawnosci polityczne j jest minimum chyba ze chcesz ja na sile dorabiac , jesli tak to nic twojego zdania nie zmieni. Arnold gra sporo i jest wazny dla calej histori. Obejzyj najpierw film a nie pierniczysz nie wiadomo co i po co.

ocenił(a) film na 7
najszybszeodchudzanie

Do PISuaru z nim

ocenił(a) film na 7
ROBERTHUNT

wiesz trajler to cos w rodzaju kawalka skórki od kromki chleba .jak nie zjesz calego to nie wiesz czy byl dobry czy nie.CHYBA ZE SIE ODCHUDZASZ.

ocenił(a) film na 3
Marek_201

Czy Ty aby właśnie nie nazwałeś mnie grubasem ? :D A tak serio to też w to wierze i to głęboko ;)

ocenił(a) film na 8
miHalekk

Jest moc! Byłem wczoraj w kinie. Akcja trzyma w napięciu cały film, jest mnóstwo nawiązań do poprzednich części, po prostu rewelacja! Musisz to zobaczyć!

VirtuOz

Weź opisz o co tam chodzi, skąd wziął się ten zły terminator, tylko nie spojluj za bardzo :) film nie jest komedyjka? Czy jednak trąci śmiechem?

ocenił(a) film na 3
miHalekk

Chce zabić przywódcę ludzi, czyli nic nowego. Cały ten film to nic nowego. Jest tylko kilka pomysłów które trącą śmiechem i budzą politowanie.

A ja serio staram się doszukać czegoś w każdym Terminatorze po 2 części. Znalazłem coś co mi się podobało w Salvation, znalazłem w Genisys. W Dark Fate nie ma nic takiego.

Dentarg

Wczoraj obejrzałem terminatora i powiem Ci że nawet mi się podobało, tylko nie bardzo kumam skąd wziął się Arnold t800, skoro się zniszczył w T2 i też błąd jest z tą Grace, i na mówi że przybyła z roku 2054 a wygląda na niecale 30 lat, skoro była jako dziecko w tych czasach co się rozgrywa nowy terminator to powinna w roku 2054 mieć co najmniej 60 lat. Albo czegoś nie zrozumiałem bo oglądałem pirata z kamery z torentow ...

ocenił(a) film na 3
miHalekk

To był inny "Arnold T800" niż ten w T2 czy T1. Wiek Grace to drobnostka.

Też nie kumam skąd ten T-800 się wziął, ani też skąd następne terminatory (na które Sarah Connor polowała) się brały i jaki miały cel, nie kumam dlaczego T-800 mieszkający wśród ludzi naumiał się wolnej woli i zapragnął mieć rodzinę, nie kumam dlaczego mając wolną wolę zechciał pomagać bohaterom, nie kumam dlaczego główna fabuła filmu to podmianka kluczowej postaci a potem już tylko odklepanie tego samego scenariusza co zwykle, nie kumam dlaczego nawet akcja jest spartolona jakimiś walkami w samolotach i pod wodą, nie kumam po co Rev-9 się rozdwaja skoro nigdy mu się ta zdolność nie przydała itd...

To dobrze, że Ci się film podobał i że się nie irytowałeś tak jak ja. Jest mi szkoda aktorów że ich tak brzydko Cameron i Miller wkręcili w taki syf.

Dentarg

Mnie trzymało w napięciu, akcja się toczyła, jestem ogólnie zadowolony z tego filmu, myślałem że będzie gorzej, z tą rodziną t800 to śmiech na sali, mogli lepiej to przemyśleć, nie wiem t800 zabunkrowany gdzieś i oni przyszli go uruchomic zeby pomogl, reszta jakoś przejdzie, z tym rozdwajaniem się to użył, szkielet prowadził wywrotke, a ładny rzucał pretami ;) no ale wiek Grace ? Nie przystoi w tak poważnej produkcji taka dziura w scenariuszu

ocenił(a) film na 3
miHalekk

"w tak poważnej produkcji" :D :D

Masz lepsze żarty niż Arni w tym filmie. Dark Fate to dziury na dziurach w scenariuszu.

No i co mu to dało że szkielet prowadził wywrotkę? T-1000 osiągnąłby to samo, zablokowałby pedał gazu, wylazłby przednią szybą i rzucałby prętami. Nic Rev-9 z tego rozdwajania się nie przyszło. Pusta głowa reżysera nawet fajnego użycia tej umiejętności nie mogła wymyślić.

A co z tymi terminatorami które przez lata rozwalała Sara? Po co one się pojawiały skoro jeszcze nie polowały na Dani, a na Johna już nie musiały? Cofały się w czasie żeby na grzyby pójść? ;)

Kto je wysyłał skoro Skynet nie istniał a Legion ma w swoich szeregach Rev-9?

Skoro Skynet nie istniał po wydarzeniach z T2 to kto wysłał T-800 z misją zabicia Johna na początku filmu?

Jakim cudem cokolwiek Sarze udało się niszczyć skoro łaziła z bazuką, karabinem AA-12 i strzelbami? Czy żaden idiota piszący scenariusz nie zastanowił się przez chwilę że taka broń nie niszczy przecież terminatorów? Że skoro ma ona być łowczynią terminatorów to powinna nosić broń która może zniszczyć jakiegokolwiek terminatora? Przecież strzelbą czy karabinkiem to ona nawet T-800 nie uszkodzi.

Dobra... daję sobie spokój z tym badziewiem, bo szkoda moich nerwów.

Dentarg

Masz rację w 100 % , syf i malaria, trudno ... Ale bawiłem się dobrze przez prawie 2 godziny, A jeszcze kto wysyłał Sarze sms-y z wspolrzednymi ? ;)

ocenił(a) film na 3
miHalekk

Carl

Dentarg

Fakt Carl, jakos to mi uciekło...

Dentarg

Poza tym skąd Carl wiedział o współrzędnych i czasie przybycia terminatorow ...

ocenił(a) film na 3
miHalekk

Nie wiem i strzelam że scenarzyści też nie wiedzą

ocenił(a) film na 7
Dentarg

No to raczej mało kumasz

ocenił(a) film na 10
miHalekk

opowiesz poźniej a skoro jest uwazany jako R dla dorosłych wiec musi byc jadka
ja jestem na tak .
kazdy narzeka na cosssssss.
zrób lepszy a nie narzekasz zanim obejrzysz .

68obcy13termi8preda

Ja ogólnie jestem na TAK :) na T1 i T2 też można narzekać ...

ocenił(a) film na 3
68obcy13termi8preda

Namów Camerona żeby dał mi pieniądze to zrobię lepszy :P

ocenił(a) film na 7
Dentarg

To podeślij mu scenariusz i jak już się otrząśnie z wrażenia to może Ci da kasę.

ocenił(a) film na 3
rfl2

Nawet na scenariusz nie spojrzy, bo jestem nikim w świecie filmowym a on jest arcygeniuszem robiącym kosmiczne Pocahontas za miliardy dolarów. Za wysokie progi.

ocenił(a) film na 4
miHalekk

Nie zrobią. Widać po trailerze, ale i tak gimby które nie widziały nawet pierwszej i drugiej części nabiją statystyki w kinach.

miHalekk

Gabriel Luna bardzo dobrze zagrać terminatora. Moim zdaniem obok Pań był naprawdę świetny. Początek na pewno zaskoczy. Poziom T2 jest. Wszystko pięknie wyjaśnione, sceny akcji bardzo dobre, bez naciągania. Minusem jest odczucie, że Arnie na siłę został wciągnięty w scenariusz, choć sceny akcji z nim wybaczają ten minus. Na pewno polecam.

lucaswolf

Zgodzę się, że Luna wypadł najlepiej z tych terminatorow po T2, ja oglądałem pirata nagrywanego z kina z torrentow, za chwilę premiera w Polsce wiec wrażenia będą znacznie lepsze

miHalekk

Ja akurat nie polubiłem żadnego Terminatora po jedynce. Dwójkę rozwalił mi irytujący aktor dziecięcy, a od trójki już same mamałygi były, z pojedynczymi epickimi scenkami - a to za mało.

ocenił(a) film na 7
miHalekk

Na wstepie chcialbym napisac ze jest napewno lepiej od ujowego i kompletnie niepotrzebnego T5 GEJNEZA. To ze jest lepiej nie znaczy ze urywa d...pe bo niestety scenariuszowo mogli zupelnie skrecic w inna strone i przedstawic te historie logiczniej. Duzym plusem jest napewno lepsze aktorstwo i milo sie ogladalo ze Linda Hamilton wrocila do swojej ikonicznej roli. W filmie mamy kilka razy puszczenie oczka do widza a najbardziej zawiodlem sie gdy mamy scene stojacego Arnolda ktory zaklada kurtke przed wyjsciem po czym bierze w dlonie okulary przeciwsloneczne troche podobne jak w T2 i... i ich ku...wa nie zaklada!!! No co by szkodzilo by znow pojawil sie w okularach przeciez ciemne okulary byly waznym elementem T1 T2 i nawet T3 do czasu gdy nie przywalil w woz strazacki ;-)... Mysle ze spaprany scenariusz sprawil ze ten film tak kiepsko zarabia na swiecie a szkoda bo moglo byc epicko i pieknie majac znow Linde Hamilton na pokladzie. Ale trudno nie posiadam maszyny czasu nie cofne sie o rok wstecz i nie doprowadze do tego by ten scenariusz zostal usuniety. Wiecie jak powinien moim zdaniem wygladac scenariusz do tej czesci? Moim zdaniem powinno sie zrobic konkurs w ktorym by uczestniczylo z 10 najwiekszych fanow serii TERMINATOR i to oni powinni napisac zarys scenariusza kontynuacji. Potem wytwornia filmowa powinna wybrac najciekawszy i na podstawie niego powinni zrobic film. Gwarantuje wam ze bysmy dostali cos epickiego bo tylko prawdziwy fan jakiejsc serii filmowej najmocniej na swiecie to kocha i bylby w stanie wymyslic naprawde ciekawa opowiesc. Bardzo tez jest mi smutno ze debil scenarzysta wpadl na pomysl by na poczatku filmu usmiercic Johna Connora... To chore a wystarczylo dogadac sie z Furlongiem ktory za okragla sumke z mila checia by zgubil pare kilogramow i spokojnie by mogl zagrac osobe w swoim wieku ktora znow pojawia sie u boku Lindy Hamilton. Niestety pozostaje nam tylko gdybanie ale czego ja sie spodziewalem jesli wspolscenarzysta T6 jest ta jeb...na mameja GOYER ktory rozpierd...il scenariuszowo niejeden film ;-( ... Kto wogle placi temu kolesiowi by robil kolejne scenariusze!!! Juz na sam koniec chcialem dodac ze byl bardzo prosty sposob by sie pozbyc na bardzo dlugo nowego TERMINATORA-VENOMA... Wystarczylo go rozpierniczyc na kawalki (scena z lancuchem) i wiele z kawalkow daleko od siebie wywiezc wtedy nie mialby szansy by ta masa znow sie zlala w jedna calosc. Sposob bardzo prosty kompletnie niewykorzystany... To by bylo na tyle a wy koniecznie przejdzcie sie do kina i sami ocencie czy film sie wam podobal. To ze film mnie nie powalil na kolana nie znaczy ze komu innemu sie nie spodoba. Dziekuje za uwage do uslyszenia...

punisher822_filmweb

jesli chodzi o mnie, jestem wielkim fanem uniwersum terminatora !! 1. to ze sceną Arnolda myslacego czy wziąc okulary czy nie wogole bym wyciol, trąci mi to troche tanim chwytem... :) 2. Jesli chodzi o scenariusz to zgodze sie z Tobą kolego ze powinien zostac wymyslony przez fanow - tylko osoby ogladające T1 i T2, prawdziwi fani mogli by na prawde nieźle "pojechac" z historią ktorą mozna by pozniej wykorzystać w najnowszym terminatorze ( kojarzysz filmiki ktore pojawily sie kila lat po T2 gdy Arnold z Furlongiem jezdzili Fat Boyem po zgliszczach LA... ? nowa historia mogla by pojsć w tą wlasnie strone np... ( ja osoboscie czekam np na gre terminator RESISTANCE - za tydzien premiera). Kolejny Terminator, mam na mysli kontynuacje po T2 powinien smierdziec i być brudny, bezlitosny jak PSY z Lindą, jak bezduszna, bezbrwiowa twarz Arnolda z T1... Najnowsza częsć troche broni sie osobowoscią Grace, co sie z nią dzieje na koncu itp, reasumując ja sie bawilem niezle, ale to nie jest to co T1 i T2 powinni to zrobić ludzie ktorzy na prawde z serca kochają to UNIWERSUM czyli prawdziwie Fani - WIDZOWIE !!! Pozdrawiam !!! :)

ocenił(a) film na 7
miHalekk

WITAJ! Dalem T6 ocene 7 bo jako wielki fan serii szczegolnie T1 T2 i T2 nie napluto mi w twarz tak mocno jak podczas seansu T5 GEJNISYS niemniej jednak czuje niesmak bo tym co debil DAVID S.GOYER wymyslil w scenariuszu. Mam na mysli debilny chory wrecz niesmaczny pomysl usmiercenia mlodego Connora na samym poczatku filmu. Bolal mnie tez pomysl zrobienia z cyborga ojczyma i meza ktory sobie zyje jak czlowiek i co gorsza pracuje w firmie szyjacej firany czy zaslony hehehe... Sa dziesiatki jak nie setki zawodow a cyborg akurat wykonywal zawod pasujacy do kobiety nie faceta. To kolejny przyklad ze ten film jest mocno feministyczny i nie sa to plotki. A pamiatasz kolejny chory pomysl scenarzysty GOYERA gdy Grace przenosi sie w czasie i zamiast wybrac normalne damskie ciuchy oczywiscie okrada z ciuchow faceta. I wez mi czasem nie mow ze to nie byl symbol feminizmu ze kobieta przyodziewa meskie rzeczy... To wszystko bylo zamierzone tak samo jak ta meksykanka co gra kogos jak John Connor. Te feministyczne wstawki zabily ducha tego filmu... Na sam koniec zawiodlem sie tez totalnym brakiem pomyslow GOYERA ktory kopiuje stare pomysly zamiast tworzac cos nowego. Mam na mysli nawet scene gdy Grace sie przeniosla w czasie.Jest masa lokalizacji a koles na zasadzie kopiuj wklej wybiera teleportacje na wiadukcie jak w T5. Nie mogli wybrac innego miejsca??? A potem sie dziwia ze filmy ponosza klape finasowa gdy scenariusz jest po prostu bez sensu. Niestety mam wrazenie ze film bedzie walczyl o najgorszy film roku 2019 a Arnold bedzie zagrozony statuetka zlotej maliny i podobnie bedzie z Goyerem. Tak cos czuje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones