PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723372}

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Dark Fate
6,0 31 174
oceny
6,0 10 1 31174
5,0 13
ocen krytyków
Terminator: Mroczne przeznaczenie
powrót do forum filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

Da rade to obejrzec ?

użytkownik usunięty

Tylko prosze o opinie normalnych ludzi a nie podnietkow netowych przezywajacych kazdy film jakby sraczki dostali i doszukiwali sie wszedzie ukrytych ideologii

ale to widać jak na dłoni nawet się z tym nie kryli
pobierz torenatta albo zaczekaj aż trafi do tv albo na jakąś platformę cyfrową
bo jak pójdziesz na do kina to stracisz dwie godziny z życiorysu już pieprzyć pieniądze
ale czas jest bezcenny i nikt ci go nie zwróci
dla mnie to jest gniot nie warty obejrzenia 2/10

użytkownik usunięty
kadim_filmweb

Cholera moglem sie Ciebie posluchac dwie godziny w plecy

ocenił(a) film na 8

To ja Ci namieszam..bo nie mam 16 lat a 37..na T2 sie wychowałem podstawiając dialogi juz po ntym seansie na VHS...i co?! A no to że film mi sie podobał. Mojej żonie,co nie przepada za kolejnymi hybrydami Elektronickiego Mordulca, tez sie podobał. Efekty specjalne na wysokim poziomie. Akcja trzyma w napięciu...czego chcieć więcej...pozostaje cieszyć oczy a nie doposywac ideologię tam gdzie jej nie ma ;-)

ocenił(a) film na 6
JarJar82

Efekty specjalne na wysokim poziomie?!Chłopie,obejrzyj sobie jeszcze raz 3-kę.Tu zas mamy natłok CGI,wszystko wyglad na poziomie Szybkich i wsciekłych,sceny akcji są masakrycznie nierealistyczne,zły-terminator skaczę w powietrze na kilkadziesiąt metrów,,,no strasznie to wygladało,nawet w scenach krwawych gdy ciął całe skupisko policjantów.

Jak najbardziej da się to obejrzeć. Film jest całkiem dobry w swojej klasie. Nie jest to dzieło na miarę pierwszych 2 części, ale warto dać mu szansę. Najlepiej od razu odpuścić sobie porównania z pierwowzorem, bo czasy się zmieniły i najwyraźniej nie da się wskrzesić specyficznego klimatu lat 80. i 90. w przypadku 2 części. Bardzo fajnie pokazuje to relacja Blade Runner --> Blade Runner 2049. Sequel udany, a jednak widać w nim ewolucję kina i to, jak się teraz robi filmy. Tak samo jest z nowym Terminatorem - przy oryginale wypada on znacznie słabiej, ale z tą seria lepiej już chyba nie będzie. Osobiście nie lubię, kiedy maszyny/cyborgi skaczą po ekranie i wywijają piruety. Jest to tłumaczone nową generacją maszyn, ale mnie to nie do końca przekonuje. Widocznie w dobie filmów o superbohaterach (Tim Miller - Deadpool) na ekranie musi się dużo dziać. W filmie jest sporo wartkiej akcji i widowiskowych scen. Zdarzają się pewne dłużyzny, ale generalnie da się odczuć, że coś cały czas depcze po piętach bohaterom i zagraża ich życiu. Babcia Connor daje radę i nadal potrafi skopać tyłki. Gorzej z Arnim, którego postać wydaje się wpisana w scenariusz w mało przekonujący sposób, ale jak już nam to "siądzie", to później jest lepiej i T-800 robi to, czego możemy się po nim spodziewać. Ogólnie zabawa jest przednia i jak na dzisiejsze warunki film jest całkiem dobry. Ze wszystkich sequeli T2 ten jest zdecydowanie najlepszy i wart obejrzenia.

użytkownik usunięty
SonnymaggoT

Dzieki wybiore sie i dam znac co z tego wyszlo

ocenił(a) film na 1

ten film to dno. Totalnei niszczy serie. Może podobać się ludziom którzy za bardzo nierozkminiali T1 i T2. Tutaj jest bezczeszczenie dzieła niestety. I to bardziej niż w Genisys bo tam nikt nie mówił że to kontynuacja 2 czesci. Tutaj jest akcja są efekty jest schemat jak z poprzednich Terminatorów ale niestety fabuła została rozjechana walcem. I to niewybaczalnie.

użytkownik usunięty
szarlich

T1 i T2 to sa klasyki ale i mielismy mniej lat mniejsze wymagania mniej rzeczy bylo ktore nas rajcowalo dzis praktycznie nic czlowieka nie jest juz w stanie ucieszyc chociaz w zalewie chlamu jakiego doswiadczamy film "Joker" zrobil na mnie tak ogromne wrazenie ze bylem na nim 2 x w kinie i mysle czy nie obejrzeg go poraz trzeci a co do T3 to mam cholerna ochote na odrobine rozrywki ale na dobrym poziomie bez dopisywania ideologii feminizmu dupanizmu bo zwyczajnie jestem juz tym zmeczony ta cala awantura w sumie o nic

ocenił(a) film na 1

Tylko że jak sie wraca do tych filmów z lat młodości to część się żałuje że się obejrzało bo czar prysł. Ale T1 i T2 to są takie majstersztyki że jeszcze bardziej mi się podobaja niż za dzieciaka. T1 szczególnie. Kilka filmów takich jest m.in. Obcy 1 i 2, Szklana połapka 1-3, Predator, Szczęki. Będąc w USA nawet starałem się odwiedzić kilka lokacji gdzie kręcili te filmy. Tak chyba jestem yebnięty :D

użytkownik usunięty
szarlich

Nie bede sie rozpisywac stwierdzam tylko ze ten gniot byl zwyczajnie głupi

Jestem świeżo po seansie i uważam że warto. Mimo swoich słabych momentów ( i bądzmy szczerzy nawet T2 miał swoje dłużyzny w połowie filmu) jest to godna kontynuacja. Nie jestem hejterem, oceniam film neutralnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones