PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723372}

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Dark Fate
6,0 31 177
ocen
6,0 10 1 31177
5,0 13
ocen krytyków
Terminator: Mroczne przeznaczenie
powrót do forum filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

Pierwsze sekundy trailera już mnie utwierdziły, że nie ma na co czekać. Ta seria brnie głębiej i głębiej w odmęty szamba. To będzie kolejny bzdurny film z miałkimi, nijakimi aktorami ( oprócz Arniego i Lindy ), kiepskim scenariuszem i badziewnym cgi. Dziadostwo dla chętnych byle jakiej akcji małolatów. Dzięki, ale zostanę przy pierwszych dwóch genialnych częściach Terminatora. Pozostałe na widły i do pieca.

Calvera81

Czyli oceniłeś film bez oglądania na podstawie trailera?

ocenił(a) film na 1
JackCarver

Ja nawet bez oglądania trailera wiedziałem, że to będzie syf i malaria. Terminatofeminki.

JackCarver

jak ktoś się interesuje kinem i filmami to z góry po obejrzeniu zwiastuna wie co go będzie czekać

ocenił(a) film na 1
kadim_filmweb

Dokładnie tak.

Calvera81

Nie wiem jakie kopie oglądacie tych filmów lub jaki jest stan zdrowia waszego wzroku

brylant3000

trzy oceny idź chłopie spadaj na drzewo marketingowcu

kadim_filmweb

Trzy oceny ponieważ dopiero założyłem konto na filmweb nigdy nie odczuwałem potrzeby oceniania filmów bylem raczej stronniczy film to moje życie nie jestem dla ciebie kolegą żebyś odzywał się do mnie w ten sposób szanuje zdanie każdego tutaj więc szanuj tez i moje a nie krytykujesz każdego zdanie jak wiesniak t:df nie jest tym czego oczekiwałem i ja tak samo jak i ty ale jest o wiele lepszy niż 3 ostatnie obrazy można go znienawidzić przez pierwszą scenę ale ja mu dałem szansę po prostu nie którzy wypisują takie głupoty jakby oglądali film z torrentow zgrany 20 letnia kamerka z chińskimi napisami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones