PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723372}

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Dark Fate
6,0 31 177
ocen
6,0 10 1 31177
5,0 13
ocen krytyków
Terminator: Mroczne przeznaczenie
powrót do forum filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

Prawdopodobnie z filmu wyjdzie kicha, ale nurtuje mnie jak to wszystko ugryźć. Podobno akcja filmu dzieje się po T2 z pominięciem wszystkich kolejnych części.

Skąd zatem wziął się T800? Jest stary więc musiał sobie mieszkać w tym domu kilka dobrych lat. Skynet wysłał kolejnego?
Sara nie ma o nim pojęcia, co widać po jej reakcji na jego widok.

Nowy zły Terminator, praktycznie klon złego z Genisys.

Sara mówi, że poluje na maszyny, to ciekawe ile skynet ich wysłał. Trochę to przypomina serial "Kroniki Sary Connor"

Jak coś mi się jeszcze przypomni to napiszę w odpowiedzi.

ocenił(a) film na 3
Vampire19

Może na filmie to powiedzą, bo póki co żodyn nie wie skąd się stary T800 w lesie. W necie krąży teoria, że ten T800 zabił kiedyś Johna Connora a potem poszedł do lasu sobie posiedzieć w chatce.
Pewne jest, że od lat żyje wśród ludzi i tak się od nich uczył aż się wolnej woli nauczył (ehh...). Z własnej woli będzie pomagał bohaterom ochronić nową zbawicielkę ludzkości.

Nowy zły Terminator absolutnie nie przypomina tego z Genisys. W Genisys była hybryda o świadomości człowieka i maszyny, składająca się z nanorobotów.

W Dark Fate nowy Terminator będzie połączeniem T800 i T1000. Będzie posiadał metalowy endoszkielet oraz płynny metal. Co więcej będzie mógł się rozdzielić na dwie maszyny (szkielet osobno i płynna powłoka osobno). Zastanawia mnie mocno jak obie jego części będą się komunikować ze sobą, ale pewnie twórcom nawet przez myśl to nie przeszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones