PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723372}

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Dark Fate
6,0 31 129
ocen
6,0 10 1 31129
5,0 13
ocen krytyków
Terminator: Mroczne przeznaczenie
powrót do forum filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

Ciężko mi uwierzyć, że kolejny raz producenci uznali, że konieczne jest powtórzenie tak oklepanego schematu. Walka, ucieczka, powtórzone kilka razy i zwieńczone wybuchem który unicestwia przeciwnika. Każdy kto źródła problemów w tym filmie dopatruje się w feminizmie, filmu albo nie widział w cale, albo po prostu trolluje, bo Linda Hamilton to była jedyna rzecz która trzymała mnie w kinie. Problemem jest chciwość producentów, którym nie zależy na tworzeniu ciekawej historii, a na zarabianiu w najmniej kreatywny sposób.

ocenił(a) film na 4
Garnkotrzymacz

Davies tez dawala rade. Tylko Latynoska kompletnie nietrafiona. Nie wiem, jak mozna bylo osobe bez charyzmy osadzic w roli wybranki ktora ocali ludzkosc..

ocenił(a) film na 4
Garnkotrzymacz

Pełna zgoda. To jest T2 przepisany na nowo, ale pozbawiony tego specyficznego polotu... Poza tym wcześniejsze sequele, nawet z krytykowanym Genisys były przynajmniej kreatywne w kwestii samej fabuły. A tu mamy coś, co już wiele razy było... Poza scenami akcji właściwie brak jakiejś treści.

Hamilton ratuje ten film.

Sony_West

mękolenie gimbusa, któremu nic nie pasuje.

Garnkotrzymacz


wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones