PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723372}

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Dark Fate
6,0 31 129
ocen
6,0 10 1 31129
5,0 13
ocen krytyków
Terminator: Mroczne przeznaczenie
powrót do forum filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

Powiem tak mając na karku 38 lat wciąż jaram się T2. Plakaty za dzieciaka, wieczne wypożyczanie na VHS do tego fascynacja Gunsami gdzie do dzisiaj jeżdżę na koncerty. Jak czytam te zdechłe recenzje jaki ten film jest zły to przychodzą mi na myśl dwie rzeczy - pierwsza to „kurła, kiedyś to było” a druga to „Nokia 3310 to był najlepszy telefon na świecie”. Śmiem twierdzić że jest to najbardziej zbliżona część do 2, aktorsko, koncepcyjnie i fabularnie. I to jest właśnie zajebiste! Kozacki czarny charakter i brutalność - tak właśnie to powinno wyglądać! Więc jeśli jesteś fanem T2 TO IDŹ DO KINA!

lucasso81

Byłem na premierze T1 w kinie 3 godziny w kolejce na 9 rano,wycięte 15 min wulgaryzmy i podteksty polityczne wyszłem i znowu w kolejke 2 godziny na 22 wieczorem nie ucinali,ludzie teraz poprostu szukają dziury w całym gdyby ten film cofnąć 35 lat wstecz byłby arcydziełem, Film dobry

ocenił(a) film na 6
db380

Jakie podteksty polityczne były w T1 z 1984 roku, że aż 15 minut wykastrowali?

hbk06_qbas

Policjanci jakiś żart opowiadali , dobrobyt amerykański coś z baru i że ZSRR odpowiedziało atakiem nuklearnym , słowo fu.. tłumaczono na różne sposoby ale to już zależało od lektora co miał powiedzieć 'co miał powiedzieć'nie przetłumaczyć ,cenzura wszystkie zachodnie filmy były tak obcinane .To był film od 18 lat a rano chodziła młodzież na wagary do kina to może dlatego 'AŻ' naszą Seksmisje ruscy ucieli u siebie ok 30 min nagość to zło .9 razy byłem na T1 bilet kosztował tyle co 2 bilety miejskie

ocenił(a) film na 10
lucasso81

Zgadzam sie z autorem :)

lucasso81

Ja nie wiem kto piszę te recenzję i kto ma chęci je czytać. Jestem fanem wielu filmów, uniwersów które dożyło 6 czy 9 części ale do żadnej nie czytałem recenzji z jednego powodu- jak widzę ich rozmiar to szkoda mi na nie czasu. Pisanie ich też jest dla mnie nie do zrozumienia. Ten krótki komentarza już jest mi trudno napisać bo wydaję mi się że wydaje mi się to niepotrzebne.
Sam sobie opinie o filmach wyrabiam i o tym myślę tak. Terminator 1 - 2 jak najbardziej można zaliczyć do sci-fi ale tutaj można już klasyfikować do fantasy. Trochę to irytujące ale fantasy to ja lubię więc nie przeszkadza mi to.

ocenił(a) film na 5
lucasso81

Ludzie nie oszukujmy się. On im nie wyszedł.Nawet reżyser powiedział że dali dupy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones