PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723372}

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Dark Fate
6,0 31 167
ocen
6,0 10 1 31167
5,0 13
ocen krytyków
Terminator: Mroczne przeznaczenie
powrót do forum filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

dała radę! ;) Film ma dobre tempo, dobre efekty, a że jest odgrzewanym kotletem to już inna sprawa. W ogólnym rozrachunku to dobry film, godny polecenia :)

ocenił(a) film na 2
aanecia

Nie zgadzam się z tobą. Mnie już męczył ten feminizm i główna zasada dzisiejszych scenarzystów, że "świata nie może uratować mężczyzna"

Natalis_Elisabeth6002

Nawet nie zauważyłam tego feminizmu. Losy Świata w większości części były w rękach Sary. Sara i Terminator kontra Terminator. Tutaj po prostu zamknęli wątek, żeby-paradoksalnie-kontynuować taki sam, tylko inny. Moim subiektywnym zdaniem filn był dobry.

ocenił(a) film na 2
aanecia

Już nawet nie chodzi mi o Sarę. Masz rację, w kilku częściach właśnie tak było: Sara i Terminator vs zły Terminator. Mi przeszkadza to że w tym filmie: ostatnim ratunkiem ludzkości jest kobieta, broni ją super-kobieta wojownik i Sara która mimo wieku też jest super wojownikiem. Przyznasz że to jest feministyczne. Według dzisiejszych filmowców świata nie może uratować mężczyzna. Ciebie się nie czepiam, jak ci się podobało to spoko.

Natalis_Elisabeth6002

Kompletnie nie odnoszę takiego wrażenia. Mnie bardziej boli to, że obecnie filmy ocenia się po tym, czy była w nich wystarczająca ilość czarnych, żółtych, tęczowych, zielonych, fioletowych itp. Ta poprawność mnie frustruje.

ocenił(a) film na 2
aanecia

Pewnie słyszałaś jak Joaquin Phoenix ostatnio przy odbieraniu Bafty się wypowiedział na ten temat. Stwierdził że akademia jest rasistowska. Sprawy koluru skóry aktorów są już irytujące

Natalis_Elisabeth6002

Taaaa... Czytałam właśnie i jeżeli takimi kryteriami oceniają filmy na festiwalach to.... nie mam pytań. Wiesz, ja w ogóle myślę, że przez te poprawności to najbardziej dyskryminowani są obecnie biali, heteroseksulani mężczyźni, a jeszcze jak mężczyzna taki przyzna, że jest chrześcijaninem! Łooo! Z marszu dostanie łatę foba, każdego z możliwych. Ot tak. Pamiętasz może te memy Leosia jak w końcu dostał Oskara za Zjawę? Na wózku, czarny, z pejsami... Kwintesencja obecnych nagród filmowych :)

ocenił(a) film na 2
aanecia

Niestety, kolor skóry, wyznanie i orientacja bardzo pomagają w zdobywaniu nagród filmowych. Nie dokonania. Nie pamiętam tych memów z Leo, ale pamiętam że się z niego śmiano.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones