PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723372}

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Dark Fate
6,0 31 167
ocen
6,0 10 1 31167
5,0 13
ocen krytyków
Terminator: Mroczne przeznaczenie
powrót do forum filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

Film nie wnosi niczego nowego. Jest nudny, przewidywalny, głupi, nasączony feminizmem i współczesną polityką poprawności.
Nie mam większego sensu pisać dalej o nim, T2 był ostatnim terminatorem o którym możemy porozmawiać.
Prawda jest taka, że Arnold skończył się filmowo już dawno, dokładnie przed przejściem w stan politykowania, po powrocie odcina kupony od tego co było i robi to w coraz gorszym stylu. Trochę ciężko było patrzeć na jego kolejne kreacje, było mi go szkoda, teraz czuję swego rodzaju odrazę.
Nie wiem gdzie dokładnie Cameron wtrącał się w tworzeniu tego produktu marketingowego, ale niech on się od tego trzyma zdała i skupi na własnych projektach.

PS

T1 oraz T2 miały ciągłość fabularną za którą szły emocje wypiętrzone w końcowej scenie T2, inteligentni ludzie rozumieją.
Początek tego terminatora, to jest spuszczenie w kiblu wszystkich emocji jakie towarzyszyły w/w filmom i za to scenarzysta powinien dostać w ryj.

ocenił(a) film na 7
Simon_Harrison

mnie podobał się w Planie ucieczki i w Likwidatorze z nowzych też. Zresztą tu również, a że fabuła skopana to inna sprawa .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones