PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723372}

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Dark Fate
6,0 31 133
oceny
6,0 10 1 31133
5,0 13
ocen krytyków
Terminator: Mroczne przeznaczenie
powrót do forum filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

Zastanawiam się czy obejrzeć to w kinie. Jestem fanem pierwszej i drugiej części. Miałem dzisiaj okazję obejrzeć i posłuchać kilku recenzji na youtube i.... Terminator ma sklep z firankami ??? Nie wiem co o tym myśleć. Wszystko wskazuje na to, że nowy terminator niszczy legendę.

olson80

Akurat motyw z firanami był zabawny - całe kino rechotało :) Ja nie mam większych zastrzeżeń do filmu - jedynie nie podobała mi się sekwencja samolot-tama/woda (kompletnie to niepotrzebne), reszta całkiem ok. Jak podejdziesz do filmu na luzie, bez większych oczekiwań i nie rażą Cię pierwszoplanowe kobiece postaci, to się będziesz dobrze bawić. Hardcorowi fani mają problem z tym filmem, więc jeśli się do nich zaliczasz, to lepiej może sobie odpuść.

aoiHane

Dzięki za odpowiedź. Poczekam na wersję domową. Obejrzę bez ciśnienia, bez nastawiania się na hit..., może nie będzie towarzyszył mi niesmak po seansie ;)

olson80

Sklep z firankami??? Wspaniale. Jasnowidz, sklepikarz, dziadek z lasu. Ciekawe co jeszcze.

ligoo

Co jeszcze? Terminator ma na imię Carl i przybraną rodzinę. Niestety ilość bzdur jest nieograniczona :) Szkoda bo terminator zasługuje na szacunek a nie na parodię. Bez sensu.

ocenił(a) film na 2
olson80

Ten film to jest porażka ...Jedynie Mackenzie Davis mogłaby zostać reszta do wymiany,ale ona to jedyny plus.Chociaż niektorzy narzekaja ze nia ma gigantycznych cycków mi to nie przeszkadza

twokill

Obejrzałem. Chcę zapomnieć Efekty specjalne itp rzeczy aż tak mnie nie interesowały. Chciałem godnej kontynuacji terminatora 2. Istotnej fabuły. Głębi. Dostałem Terminatora Carla, sprzedawce firanek i jego fajowską rodzinkę. Niesmak. Na trzeźwo się nie da.

ocenił(a) film na 2
olson80

No na szczeście mi na trzeźwo nie przysżło ogladać inaczej nie wiem jakby to było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones