PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723372}

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Dark Fate
6,0 31 109
ocen
6,0 10 1 31109
5,0 13
ocen krytyków
Terminator: Mroczne przeznaczenie
powrót do forum filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

A to niedobrze. Poza tym mamy tam motyw "ludzkiego terminatora" jak w 4 i starego Arniego jak w 5. Jakieś to powtarzalne. Coś mi się zdaje, że po raz kolejny będzie daleko od poziomu T1 i T2, ale chociaż może od pozostałych będzie lepiej.

MINTOR1994

Ja oczekiwałem czegoś co przypomina 1 i 2 cześć bo Cameron macza w tym palce a to taka mieszanka wychodzi na to ocalenia i Genesis. A efekty lepsze były w pierwszych częściach a to wszystko teraz komputerowe o dupe obić ale zobaczymy co wyjdzie obejrzymy zobaczymy

ocenił(a) film na 7
macko789m

Możliwe jest, że zwiastun nie pokazuje jeszcze końcowych efektów specjalnych, w dodatku o warstwę techniczną się boję najmniej.

MINTOR1994

James Cameron powiedział że Terminator Mroczne Przeznaczenie będzie miało kategorie wiekową "R "

ocenił(a) film na 7
predator118

Byłoby miło, gdyby faktycznie taką dostał. Ile można klepać tych ugrzecznionych na siłę blockbusterów bez charakteru na jedno kopyto?

ocenił(a) film na 5
MINTOR1994

Ja miałem nadzieje, ze jednak pójdą z klimatem w stronę Sarah Connor Chronicles.
To póki co jedyna trzymająca klimat kontynuacja.
Tu już widzimy fruwających CGI bohaterów dla fanów transformersow itp komiksowych.
No szkoda, ze nawet Cameron nie ma instynktu samozachowawczego.

MINTOR1994

a ja czekam z niecierpliwością. Hunter od Bjork w nowym wykonaniu wgniata w fotel, fil też powinien

ocenił(a) film na 7
ZasmialSieSedzia

Ja też czekam, ale z niepokojem ;---/

ocenił(a) film na 9
MINTOR1994

PG-13 oznacza, że nie będzie tam seksu i golizny. Powiedz mi, czy w T1 lub T2 mieliśmy z tym do czynienia? Oznacza to również że twórcy zarobią więcej pieniędzy - co w tym złego?

ocenił(a) film na 7
vicovaro25

Nie, PG-13 ma więcej ograniczeń. Przed poruszaniem takich kwestii i wypowiadaniem się o nich z taką pewnością, wypadaloby, żebyś wiedział jednak o czym piszesz.

MINTOR1994

co z tego że otrzymał R jak wszystkie brutalne sceny są w CGI i wygląda to sztucznie

MINTOR1994

jeszcze jedno śmiem twierdzić ze ten film pobije w głupocie Genisys

ocenił(a) film na 2
vicovaro25

W T1 tak był seks

vicovaro25

chłopie weź sobie poczytaj o kategoriach wiekowych w stanach i co oznacza dana kategoria bo nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz
trzy terminatory miały kategorię R i teraz co Bunt maszyn miał R i wyszła z tego parodia prawie na równi z Genisys który miał kategorie PG 13

MINTOR1994

Materiał zza kulis, który pokazano na Comic-Conie w San Diego...
https://www.youtube.com/watch?v=-iTco6JgZ4o
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Falkor1

Długi spot...
https://www.youtube.com/watch?v=UqxnFHoKwzE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones