PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=992}

Terminator 2: Dzień sądu

Terminator 2: Judgment Day
7,6 263 084
oceny
7,6 10 1 263084
8,5 27
ocen krytyków
Terminator 2: Dzień sądu
powrót do forum filmu Terminator 2: Dzień sądu

Hmm Ciekawostka :)

ocenił(a) film na 8

T-1000 Pyta się się dziewczyn gdzie przebywa John Connor, więc skąd te dziewczyny wiedziały że Connor jest, w galerii . Osobiście uważam że John Connor dmuchał jedną i drugą stąd wiedza
Że jest Galerii. :D

ocenił(a) film na 10
nudecroft

No,ciekawa teoria;););)

ocenił(a) film na 8
sickmen30

Może inaczej, skoro John Connor dawał im tyle przyjemności czemu miałyby go zdradzać przed policją w tym wypadku T-1000

ocenił(a) film na 10
nudecroft

Inaczej-piszesz bzdury bez pokrycia jakimikolwiek dowodami.

ocenił(a) film na 8
sickmen30

Oj gściu, tylko piszę jak mogło być a nie jak jest. Rozważam sceny w scenariuszu i nie mówię o tobie a ty czepiasz się mnie i to bezpodstawnie. Następny razem przemyśl co masz do powiedzenia za nim napiszesz cokolwiek.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

"Osobiście uważam"... Więc Ty się najpierw zastanów, co piszesz. A w ogóle to nie musimy tych kotów drzeć o tak trywialne sprawy,nie? Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
sickmen30

Może i tak jest. Możemy napić się piwa aby zapomnieć a kłótni.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

A czy wspomniałem że "T2:DZIEŃ SĄDU"to dla mnie film wszech czasów,zaraz po nim "Blade Runner R.Scotta i oczywiście "2001:Odyseja..." Kubricka.

ocenił(a) film na 8
sickmen30

Możliwe, nie zaprzeczam. Jeszcze Obcy 1

ocenił(a) film na 10
nudecroft

"Obcy" nie należy do moich ulubionych,ale jestem świadom statusu tego filmu Scotta,jego wpływ na wszelką popkulturę i masowy jego odbiór.

ocenił(a) film na 8
sickmen30

Bo obcy to nietypowy film akcji gdzie liczy się napięcie narastające, to nie Bad Boys 2. R.Scott to reżyser który wrobił sobie renomę ale pod kilkoma względami wolę Camerona.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

Zabawne, ze wssomniałeś "Bad BoYs"ów

ocenił(a) film na 8
sickmen30

Cóż, bardzo lubię filmy science- fiction a Bad Boys 2 to film który ociera się o fantastykę. Mówię to z nutką sarkazmu bo sceny są tam mocno przesadzone.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

Ogólnie jedynka sporo lepsza.

sickmen30

A Star Trek gdzie?

ocenił(a) film na 10
grzegorz_cholewa

Tak,lubię te nowe pełnometrażowe z Chrisem Pine'em i resztą.

sickmen30

Najlepsze są pierwsze cztery.

nudecroft

Uważasz się za porządną Polkę?

ocenił(a) film na 8
Niobe_FW

No a co, czemu pytasz?

nudecroft

Sprawdzam jaki jest poziom samoakceptacji i identyfikacji z swoim krajem użytkowniczek Filmwebu.

ocenił(a) film na 8
Niobe_FW

Czyste spekulacje i przypuszczenia nie da się sprawdzić tego dokładnie. Ja tam nie mam problemu ze sobą , nie mam żadnych kompleksów.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

"T-1000 Pyta się się dziewczyn gdzie przebywa John Connor, więc skąd te dziewczyny wiedziały że Connor jest, w galerii . Osobiście uważam że John Connor dmuchał jedną i drugą stąd wiedza
Że jest Galerii. :D"

A ja myślę że te dziewczyny zostały olane przez Connora (nie chciał dmuchnąć ani jednej bo wolał grać w gry) i one w przyszłości wyślą T-1000 by zabił Connora za ten brak szacunku.

ocenił(a) film na 8
Buker7

W każdym razie jest to dość osobliwe. Żarcik jak najbardziej na miejscu, choć brzmi to jak sarkazm, podoba mi się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones