PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=992}

Terminator 2: Dzień sądu

Terminator 2: Judgment Day
7,6 263 084
oceny
7,6 10 1 263084
8,5 27
ocen krytyków
Terminator 2: Dzień sądu
powrót do forum filmu Terminator 2: Dzień sądu

Jak dla mnie ta w barze jak Arni wchodzi do baru i mówi "dawaj ubranie" (1)

(2) Jak T 1000 morduje rodziców Connora

(3) Jak T 1000 przemienia się w Sarhe oraz jak w powietrzu wskakuje do helikoptera

(4) No i finałowy pojedynek T 1000 vs Terminator

ocenił(a) film na 10
Ruben_fw

3 mniej spektakularne sceny mi przyszły do głowy: Pojawienie się Arnolda, zanim wszedł do baru. Szukanie przez niego i T1000 Johna po centrum handlowym. Wskoczenie Arnolda na maskę tira i opróżnienie całego magazynku z karabinu maszynowego prosto w T1000.

ocenił(a) film na 10
Ruben_fw

Ciężko się zdecydować.

1. Scena z minigunem
2. Arnold wskakuje na maskę tira (wykonał to sam, bez lin, podczas jazdy obu pojazdów i z lekkim stresem Camerona :D )
3. Sen Sary

Ruben_fw

1.wejście Terminatora do baru i akcja aż do momentu odjazdu na motocyklu.
2.rozwalenie T-1000 granatem kiedy stoi nad kadzią-efekty specjalne mistrzostwo,mowa tu przecież o roku 1991...
3.pożegnanie Terminatora z Johnem i zjazd do kadzi z tą muzyką w tle,no rzesz kurde pomimo że widziałem to wiele razy to scena ta powoduje u mnie lekkie łzawienie w oczach

Ruben_fw

5) dodam jeszcze uwielbiam scene spotkania T 800 i t 1000 w centrum handlowym jak się szarpali i jeden drugiego w ścianę rzucał - jedna z lepszych scen w T2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones