PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33027}

Terminator 3: Bunt maszyn

Terminator 3: Rise of the Machines
6,4 92 901
ocen
6,4 10 1 92901
5,0 11
ocen krytyków
Terminator 3: Bunt maszyn
powrót do forum filmu Terminator 3: Bunt maszyn

Gdyby istniała sprawiedliwość to reżyser tego badziewia jakim jest Terminator 3 zostałby
publicznie zbiczowany i odebrano by mu licencję reżysera za to że sprofanował legendę
Terminatora. Terminator 3 to beznadziejny chłam w którym sceny wzbudzają zażenowanie.
Taka jest prawda, ten film w ogóle nie powinien był powstać.

użytkownik usunięty
nudecroft

ja to się dziwie że reżyser jeszcze zyje! Tak spierdzielic legende... Totalnie bez klimatu, ale jako film akcji dobry.

użytkownik usunięty

Co do klimatu to po prostu zrobiono kolejny krok w tym samym kierunku co w T2, który już był niemal filmem familijnym ("My own Terminator! Cool!). Pod tym względem jedynka rządzi niepodzielnie.

ocenił(a) film na 2
nudecroft

Popieram w 100%!
T3 jest zdecydowanie najgorszą częścią serii i naprawdę ciężko im będzie zrobić coś gorszego.

ocenił(a) film na 7
nudecroft

Zgadzam się z tym że w porównaniu do "dwójki" zmieniono klimat filmu. Ale nie dziwię się twórcom. Gdyby na siłę próbowali kontynuować serię w takim samym stylu, pewnie wyszłoby im jakieś beznadziejne g*wno. A dzięki zmianie kategorii filmu na "efekciarski film sensacyjny z Arnoldem i odrobiną humoru" wyszedł twór całkiem fajny. Taki mariaż Terminatora i Gliniarza w przedszkolu :P
A co do najgorszej części... trzy razy próbowałem obejrzeć "czwórkę"; dwakroć zasypiałem, a za trzecim podejściem po prawie godzinie przełączyłem na pamiętniki z wakacji - tam przynajmniej jest jakaś akcja, dialogi i w ogóle!

ocenił(a) film na 3
Zavisha

" A dzięki zmianie kategorii filmu na "efekciarski film sensacyjny z Arnoldem i odrobiną humoru" wyszedł twór całkiem fajny. Taki mariaż Terminatora i Gliniarza w przedszkolu :P"
sorry ale dla kogo fajny dla tego fajny. dla mnie osobiście własnie te komediowe wstawki dobłiły film po całości.
poza tym, co do ocen to tez trzeba brać poprawkę czy jest się fanem serii, czy fanem ogólnie kina akcji.
bo jeśli to pierwsze to T3 jest skopany po bandzie. natomiast jeśli drugie to film jest całkiem dobrym akcyjniakiem.

ocenił(a) film na 7
hbk06_qbas

"...film jest całkiem dobrym akcyjniakiem."
To właśnie miałem na myśli.

ocenił(a) film na 6
nudecroft

To było odcinanie kuponów i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones