PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98738}
6,2 250
ocen
6,2 10 1 250
Terror Firmer
powrót do forum filmu Terror Firmer

szczyt głupoty

ocenił(a) film na 2

lubię czasem jakąś komedię gore na odprężenie, ale ten film jest naprawdę głupi. i nie jestem w stanie pojąć tych peanów na jego cześć. Dowcip jest tu ostentacyjnie prymitywny i prostacki. w przypadku "Toxic Avengera" czy " Tromeo i Julii" aż tak mi to nie przeszkadzało, ale tutak Kaufman zaserwował idiotyzm w stężeniu dla mnie niestrawnym. gore niby jest i to sporo, ale bez satysfakcji. ani razu się nie zaśmiałem, a fabuła była tak chaotyczna, że już po pierwszej półgodzinie miałem ochotę wyłączyć. potem powoli wkracza coś na kształt linearnej akcjo, ale i tak kiepska to pociecha. ciągłe żarty o pierdzeniu, nabijanie się z ludzi upośledzonych, jedzenie gówna- chyba jestem na to za stary. i nawet trudno powiedzieć, aby była to Troma w stanie czystym, bo niektóre z ich produkcji nawet przypadły mi do gustu. tutaj odczuwałem jedynie przez cały seans zażenowanie. blisko dwie godziny zdebilenia gorszego nawet od "Strasznych filmów".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Caligula

Szczerze mówiąc to nie rozumiem o co ci chodzi a zwłaszcza z tym poczuciem humoru. Poczucie humoru moim zdaniem w tym filmie było na dużo wyższym poziomie niż w "toxic avenger" czy "tromeo i julia". Przychodzą mi teraz na myśl chociażby dwa żarty, które mam w pamięci cały czas np postać "Todster" czyli po prostu Tod, który jak tylko pokazywał się na ekranie w tle było słychać "TOOOOODSTEEER" i nawet gdy znaleźli jego zwłoki, kamera najechała na jego trupa a w tle "TOOOOOOOOODSTERRRR" czy chociażby motyw z murzynem, któremu reflektor spadł na głowę i go zabił gdy ekipa ściągała mu reflektor z głowy jedna z dziewczyn krzyczała "O MÓJ BOŻE ON MA AFRO !!" Jak chcesz humoru o wyższym poziomie to naprawdę nie rozumiem czemu oglądasz filmy TROMY.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones