PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486763}

Test

Exam
6,6 16 378
ocen
6,6 10 1 16378
Test
powrót do forum filmu Test

7/10.Wyścig szczurów.

ocenił(a) film na 7

Film pakazuje że jesteśmy jeszcze jednym zwierzędziem w "naszej dzungli"wcale sie od nich dużo nie różnimy i przetrwaja tylko jednostki najsilniejsze fizycznie i psychicznie...Tak jest prawie w każdej dużej firmie-liczy sie jedno, rywalizacja.Na napiecie emocjonalne podczas oglądania nie możemy narzekać,film zrobiony za małe pieniądze ,który wyszedł na całkiem przyzwoitym poziomie,głownie za sprawą niepewności co sie za chwile zdarzy i właśnie ten atut filmu "pcha" nas do tego by byśmy go obejrzeli do samego końca(schemat scenariuszowy troszke nawiązujący do "piły"oczywiście bez drastycznych scen). A sam koniec....?Myślę że nie rozczarowuje,tak było przynajmniej w moim przypadku...

aronn

Poza wyścigiem szczurów ja zauważyłam jeszcze próbę pokazania tego do czego ludzie są zdolni jeśli chcą osiągnąć cel. Większość z nich potrzebowała szczepionki na jakąś chorobę i to po części lęk przed śmiercią, swoja lub osoby bliskiej, determinował ich działania.

Mnie zwiodło to że dali 2 w miarę znanych aktorów (przynajmniej mi) bo od początku wiedziałam kto będzie na końcu :(
Ale mimo to film mi się BARDZO podobał! :)

ocenił(a) film na 7
aronn

Co do scenariusza to były już "identyczny" film tylko bardziej drastyczny - nie pamiętam tytułu...
Zaczynał się dosłownie tak samo tylko że test był pisany w jasnym, białym pomieszczeniu ("examinator" na dzień dobry sprzedaje kulkę w łep jednej uczestniczce) będę wdzięczny za przypomnienie tytułu.

ocenił(a) film na 7
faIIen

Też kojarzę że coś podobnego oglądałem,ale tytułu niestety nie pamiętam....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Koziol_7

Pewnie chodziło o film "The Killing Room(2009)"

ocenił(a) film na 7
misiaczek37

Trafiony,zatopiony-oczywiście to właśnie ten film ;)

ocenił(a) film na 5
aronn

Tak to jest jak się czyta nstkutaknym :) Przeczytałem "Co do scenariusza to były już "identyczny" film tylko bardziej drastyczny - nie pamiętam tytułu..." w poście fallen`a i się zasugerowałem + tytuł wyścig szczurów, ale faktycznie w "metodzie" nikt nie "szczela" na początku, bardziej przypomina właśnie walkę "białych kołnierzyków" o pracę tak jak w "exam". Patrząc na zdjęcia z "killing room" wiem, że go nie obejrzę chociażby ze względu na ich mordy (z USA) :P

ocenił(a) film na 7
Koziol_7

Jak dla mnie The Killing Room to ten sam poziom co Exam.

ocenił(a) film na 7
misiaczek37

Dokładnie ten :)
A jak by się jeszcze uprzeć to Killing Room jest modyfikacją "identycznego filmu" tylko dodano motyw testu. W tamtym co jakiś czas gasło światło i ktoś zabijał - w pokoju byli: morderca, pedofil ("Wiadomo że ksiądz" xD ) itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones