PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486763}

Test

Exam
6,6 16 379
ocen
6,6 10 1 16379
Test
powrót do forum filmu Test

Chociaż motyw zupełnie inny, to jednak mamy wiele zwrotów i charakterów w filmie, które można porównywać. Ogólnie trochę wyszło to naiwnie, przede wszystkim w filmie pojawiła mi się jedna nieścisłość która wpadła mi do głowy jako pierwsza myśl na rozwiązanie zadania przed którym stanęli uczestnicy selekcji. Mianowicie,(SPOILER) w pytaniu egzaminatora nie było mowy o tym, że osoba może zniszczyć sama kartki pozostałych osób, dlatego dziwił mnie fakt, że zmuszano osoby by same zniszczyły własne kartki a nie odbierano ich siłą i nie niszczono własnymi rękoma, natomiast uczestnicy starali się eleminować w każdy nie mal sposób, poprzez zastraszanie aż po zabójstwo... Ja bym po prostu pozabierał innym kartki i je podarł. Oczywiście, kto oglądał film, to wie, że nic by to nie dało w kontekście rozwiązania łamigłówki (/SPOILER)

Ogólnie film dobry, ale motywy psychologiczne bardzo nawiązują do "Dwunastu Gniewnych Ludzi" - Moim zdaniem, ocena dobry to i tak naciągnięcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones